Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Orkestriuuringud siin!

Magistrikraad on võimalus õpilastele jätkata kõrgemal tasemel spetsialiseerunud haridust. See on nõue mõnede kutsealade jaoks ja põhineb tavaliselt bakalaureusekraadi omandatud oskustel ja teadmistel.

Need, kes on huvitatud teada, mis on orkestriõpingute magister, on kõrgtasemel õppeprogramm, mis rongib muusikuid kui orkestri muusiku karjääri. Enamik programme keskendub muusikarepertuaari ülesehitamisele, mis on sageli kohandatud mängija spetsiifilise vahendiga. Orkestriõpped annavad ka muusikule võimaluse mängida kohalikel orkestritel ja osaleda semestri jooksul koos orkestriga.

Orkestriõppe magistriõppe lõpetamine võib anda õpilastele oskusi, et olla võimeline tegema kunstilisi teoseid ja tõlgendama teatud instrumendil erinevaid muusikalisi stiile. Lisaks võivad orkestriuuringud valmistada ette kõrgharidusega õpilasi, kes õpivad muusikalistele kuulamistele ja intervjuudele.

Magistriõppeprogrammid orkestraalanalüüsides saab täiendada täistööajaga või osalise tööajaga ning see võib kesta üks ja pool kuni kolm aastat. Programmi kulud võivad erineda sõltuvalt sellest, kus programmi pakutakse.

Orkestriõppe magistritööde esmane karjäärinõue on orkestri professionaalne muusik. Sellega kaasneb reheerimine, esitamine ja võimalusel koos ansambliga reisimine ühe või mitme hooaja jooksul. Kraadiprogrammi spetsialiseeritud jäljed võivad edukad lõpetajad töötada orkestri dirigendina või orkestriõpilaste juhendaja või juhendajatena. Paljud kraadiõppeprogrammid partnerid kohalike ansamblitega, nii et üliõpilasel oleks võimalus omandada oma töökogemust oma kraadi jätkumisel.

Magistrikraad orkestriõppes on saadaval kogu maailmas. Kui valite programmi, võib see sõltuda teie huvist teatud kindlale professionaalsele orkestrile. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Orkestriuuringud

The Royal Academy of Music - Det Jyske Musikkonservatorium

MMU (Orchestral muusik) kraadiõpe juures Kuninglikus Muusikaakadeemias, Aarhus, on 2-aastase kursuse, mille kestel üliõpilane omandab erialased teadmised ... ... [+]

Master of Music Orchestral muusik

Edukat lõpetamist bakalaureuse kraadi programm kvalifitseerub õpilaste vastuvõtu ajal magistriõppekava Akadeemia. Eesmärk magistriõppekava on arendada üliõpilase oskusi loomine ja harjutamise muusika. Jooksul klassikalise programm, õpilased jätkata uurida nende peamine teema, kuid võib ka täiendada õpinguid ühe teoreetilise või juhtimise teema, keerates uuringuid topelt-aineprogrammis ja seega valida, kas saada praktiseeriva muusik või muusikaõpetaja. MMU (Orchestral muusik) kraadiõpe juures Kuninglikus Muusikaakadeemias, Aarhus, on 2-aastase kursuse, mille kestel üliõpilane omandab erialased teadmised, oskused ja kvalifikatsioon saada muusikud kõrgeimal tasemel ja eristuv muusika äri ettevõtjaid. Loomulikult struktuur on teravana peamine vahend õppemaksu, ja põhiuuringus ala hõlmab ka kammermuusika mis on sõlmitud pärast teise poolaasta ja õpetab üliõpilane kasutada oma / tema instrumentaalsed oskused koostööd ja omavahelist suhtlemist muusikutega. Ettevõtlik õpingute teema on sõlmitud peale 3. semester ja annab õpilasele asjakohaste vahendite haldamise tema / tema kunstilise läbi nt enese juhtimise ja ettevõtlusalaseid oskusi. Orkestri muusik kraadiõpe sõlmib õpilase määratletud kapten 's projekti, mis põhineb õpilase huvide ja vajaduste ning ühtlasi nende spetsialiseerumise valdkonnas. Muidugi teemasid jagatakse järgmistes valdkondades: ... [-]

Taani Aarhus Soome Helsinki Rootsi Stockholm Malmö  + 3 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles