Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Põlisrahvaste uuringud siin!

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Põlisrahvaste uuringud võivad viidata erinevate piirkondade põlisrahvaste analüüsile kogu maailmas. Klassid võivad hõlmata selliseid tegureid nagu ajalugu, kultuur, uskumused ja väljaspool neid mõjusid, mis on kujundanud neid kogukondi.

Põlisrahvaste uuringud. Saad kõik infot Põlisrahvaste uuringud, säästa aega ja kooliga otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Põlisrahvaste uuringud

UIT The Arctic University of Norway

Humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste ja hariduse teaduskond pakub koostöös Sami uuringute keskusega kaheaastast täiskoormusega magistriprogrammi põlisrahvaste uuringutes ... [+]

Magistriõpe põlisrahvaste uuringutes

Humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste ja hariduse teaduskond pakub koostöös Sami uuringute keskusega kaheaastast täiskoormusega magistriprogrammi põlisrahvaste uuringutes (MIS). Programm on interdistsiplinaarne ja kasutab teadmisi, mis on kogutud mitmetes teaduskonna osakondades. Magistriõppe temaatiline keskmes on põlisrahvaste rahvusvahelise liikumise tekkimine, ajaloolised kogemused ja kaasaegne kontekst, mida põliselanikud kogevad kogu maailmas.

Kaks aastat õpinguid õpilased võtavad kursused kokku 120 ainepunkti (120 ECTS). Ühte 10-krediidi kursust saab valida ülikooli pakutavatest muudest kursustest. Akadeemiline koordinaator peab selle valikaine kursuse heaks kiitma ja peaks põhinema üksikute õpilaste huvidel magistritöö ettevalmistamiseks. Ülejäänud kursused on kohustuslikud. Need on mõeldud selleks, et anda laiaulatuslik alus, millest üksikõppur võib valida magistritöö jaoks asjakohase teema. Doktoritöö tööd juhib UIT The Arctic University of Norway koostööd tegevate üksuste akadeemilised töötajad ning teemad valitakse koostöös määratud nõustajatega. Teise semestri lõpus on magistritöö andmete kogumine tavapärane.... [-]

Norra Tromsø
Jaanuar 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles