Filter
Magistrikraadid
Aasia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Põllumajandusäri Aasia

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Lõpuleviimine kraadi Agribusiness annab teadmisi tarbijad, jaemüüjad, turundajad ja esmatootjatele samuti võime hoida kett töötab kasumlikult.

Aasia on maailma 's suurim ja kõige suurema rahvaarvuga mandril asuvad peamiselt Ida-ja Põhja poolkeral. See hõlmab 8,7% Maa 's kogupindala ja koosneb 30% oma pindalast.

Põllumajandusäri magistriõppe programmid ja parimad õppimisvõimalused Aasia. Leia infot Aasia Põllumajandusäri magistriõppe programmide kohta

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Põllumajandusäri, Aasia

Brawijaya University

Et olla kõrgkoolis põllumajandustoodete kvaliteedi, rahvusvahelistele standarditele ning mis on võimeline mängima aktiivset rolli teaduse ja tehnoloogia ning loodusvarade ... [+]

Meister Muld Veemajanduskavaga

VISION:

Et olla kõrgkoolis põllumajandustoodete kvaliteedi, rahvusvahelistele standarditele ning mis on võimeline mängima aktiivset rolli teaduse ja tehnoloogia ning loodusvarade haldamise, samuti pakkuda jätkuvat arengut põllumajandus juhtimine.

Missioon:

Anda haridus, teadus ja üldkasuliku vallas põllumajanduse ja loodusvarade haldamine ja põllumajandus juhtimise all üleilmsest perspektiivist, mis põhineb usk ja vagadus. Arendada ja rakendada teaduse ja tehnoloogia raames põllumajanduse ja põllumajandusliku keskkonna riigi arengut.

Eesmärgid:

Vorm lõpetajate kõrge akadeemilise võimekuse, hea käitumine ja ettevõtlusalaseid oskusi. Koostada probleemide lahendamine, tehnoloogial põhinevad teaduse valdkondades nagu põllumajandus, loodusvarade ja põllumajandus juhtimine. Blend teaduse ja tehnoloogia teadusuuringute haridusprogrammi. Kanna teaduse ja tehnoloogia vastavalt ühiskonna vajadustele sellistes valdkondades nagu põllumajandus, loodusvarade ja põllumajandus juhtimine. ... [-]
Indoneesia Malang
Juuli 2020
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles