Filter
Magistrikraadid
Aasia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe PPE Aasia

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Filosoofia, poliitika ja majandus (PPE) programm aitab õpetada õpilasi, kuidas ideoloogiad, valitsused ja turustab kõigi koosmõju üksteisega seotud. See on hea viis, kuidas neile, kes soovivad õppida ökonoomika ja politoloogia silmaringi laiendada.

Üliõpilased, kes täidavad osa oma kraad Aasia kasvavad numbrid. Praegu on teine ​​ja kolmas majandus on Aasias. Ilma piiranguteta, õpilased on kirjeldatud oma aja Aasias on parim kogemus elus. Täna, kolm neljast kõige tihedamini asustatud riike maailmas on Aasia: Hiina, India ja Indoneesia.

PPE magistriõppe programmid ja parimad õppimisvõimalused Aasia. Leia infot Aasia PPE magistriõppe programmide kohta

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused PPE, Aasia

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Higher School of Economics

Missioon meie PEP programm on anda võimalus kohordi ere, ambitsioonikas ja motiveeritud õpilased kapten kaks põhivaldkonda - majandus ja politoloogia - samuti laiendada o ... [+]

Programm Ülevaade

Missioon meie PEP programm on anda võimalus kohordi ere, ambitsioonikas ja motiveeritud õpilased kapten kaks põhivaldkonda - majandus ja politoloogia - samuti laiendada oma filosoofilisi väljavaateid, arendada kriitilist mõtlemist ja sotsiaalseid suhtlemisoskusi ja suurendada nende sotsiaalset ja akadeemilist kapitali.

PEP programmi mõeldud neile lõpetajatele bakalaureuse programmid osalevate teaduskondade juures HSE ja teiste juhtivate ülikoolide kes soovivad tugevdada oma intellektuaalse suutlikkuse ja omandada täiendavaid oskusi, või osata uus professionaalne ja karjääri lugusid. See on mõeldud, et pakkuda uusi võimalusi ning kõige andekamate noorte motiveeritud võtta vastu uusi ideid, vahendeid ja tehnikaid välja töötatud sotsiaalteadustes. See on avatud kas lõpetajale tugev taust kvantitatiivseid meetodeid (matemaatika, ökonomeetria, arvutisimulatsioonide jne) püüab rakendada neid kõige pakilisemad sotsiaalsed ja majanduslikud probleemid, samuti noored filosoofid ja sotsiaalse teoreetikud seotud lüngad ja vastuolud tänapäeva sotsiaalteadused.... [-]

Venemaa Moskva
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles