Filter
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Pereettevõte magistriõppe programmis!

Magistrikraadi on ideaalne õpilastele, kes soovivad veel õpinguid konkreetsemalt õppesuunal kui bakalaureuse programm tagab tavaliselt. See programm on suurepärane järelmeetmete bakalaureusekraadi ja kestab tavaliselt kuni kaks aastat.

Mis on Meister Family Business? See programm õpetab rafineeritud äri oskuste kontekstis pere dünaamikast. Õpilased õpivad, kuidas töötada välja tõhus rahaline strateegia, varahalduse portfell ja poliitika äritegevuse. Mõned peamised aspektid perefirma juhtimine on selgelt kindlaks ülesanded ja kohustused iga liige, millega tõhusa suhtlemise ja luua tasakaalu äri ja pereelu. Õpilased õpivad, kuidas ühendada huvides pere rikkuse omandamise arendada tugev tulevikus kõigile.

Õpilased, kes teenivad selle magistrikraadi on paremini ette valmistatud nägu unikaalne väljakutseid omamise perefirma. Nad mõistavad, kui tähtis on luua tasakaalustatud põlvnemissuhete sõidu ajal eduka äri tulemusi.

Õppemaks ja tasud, mis on seotud selle programmi erinevad institutsioonid. Kontrolli vastuvõtukomisjon osakondade kolledžid olete huvitatud osaleda.

Äri ja karjäärivõimalusi pärast lõpetamist selle programmi saab lõputu. Lõpetajad saavad alustada oma pere opereeritud ettevõtted piiridesse oma isiklikke ja majanduslikke huve. Mõned lõpetajate võib kehtestada investeeringute ettevõtete või osutada finantsteenuseid eraisikutele ja ettevõtetele, samas kui teised võivad tailiha poole tööstusega või luua tootegruppide kohandatud niši turul. Pered on vabad käed üle oma tulevikku ja mis äri püüab nad soovivad jätkata.

Hetkel on olemas programmid töötavad spetsialistid ja kes on huvitatud pikaajalise kaugõpe. Laiendades oma otsingut on online võimalusi, teil suurendada oma bassein ülikoolide samuti oma vastuvõtu potentsiaali. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Pereettevõte

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Master strateegilise juhtimise Family Business on programm, mis hõlmab põhimõistete seotud juhtimise ja juhtimise ... [+]

Master strateegilise juhtimise Family Business on programm, mis hõlmab põhimõistete juhtimisega seotud ning suunas pereettevõtted ja erinevate protsesside ja tööriistu kasulik tõhusalt läbi nende ettevõtete.

Autor selgeks pedagoogilise arutelu teoreetilist ja praktilist juhtudel jooksul ruumi koostoime edendada õpetajate ja kasutamine Virtual Campus, inimene lõppev Meistrid strateegilise juhtimise Family Business on kvalifitseeritud: - Töötada välja funktsioone rakendades Family Business Management oskusi õppida käigus.

Aru iseärasuste pereettevõtted ja hallata suhteid Company - Family - Kinnisvara. Soovita ideid ja lahendusi probleemidele pereettevõttes, saavutada nende jätkusuutlikkus. Teab ja kasutab viimaseid vahendeid valdkonnas juhtimise perefirmad. Mõista ja arendada juhtimisoskusi juhtimiseks vajalik pereettevõtted. Kohtuda teiste üldised aspektid tervikliku juhtimise pereäri juhtimise keskkonna kvaliteedi ja äriprojekte. ... [-]
Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Osakoormus
6 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles