Filter
Magistrikraadid
Poola Õppe tüüp: Kaugõpe Tempo: Kõik

Leia Kaugõpe magistriõppe programme Poola

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Master, mis võtab üks kuni kaks aastat kooliharidust saada, võib aidata õpilastel parandada oma professionaalseid oskusi ja omandada teadmisi oma valitud valdkonnas. See paranemine oskused ja teadmised võivad viia kõrge kvalifikatsiooniga karjääri võimalusi tõusta.

 

Kuigi kaugõpe on tähtajad, mida tuleb täita, on vapustav tegeleda vastavuse osas, millal saab teostada ülesandeid uurides kaugusel. Mis online variant, siis võib väljuda vestlusring kui vaja tööle naasta ja seejärel liituda pärast tööd, kui vaja. Kaugõpe võib võtta mis tahes koht, kuhu on ligipääs Internetile. Võite isegi täitma klasside Internet salong igal hotelli maailmas, kui vajate puhkust.

Nagu paljud teised Euroopa Liidu riigid, Poola pakub odav või isegi tasuta õpetamine ELi üliõpilastele. Tuleviku üliõpilased peaksid pöörduda otse oma valitud Poola institutsioon. Varssavi ülikooli, näiteks maksude vahel 1300 £ ja 2500 £ aastas oma inglise keele kursused.

Kaugõpe magistrikraadi programmid, Kaugõpe Masters ülevalt ärikoolides ja ülikoolides Poolas. Leia Kaugõpe magistriõppe Poolas Here!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Magister, Poola, Kaugõpe

Vistula University

Magistriõppe programm Vistula University mitte ainult ei võimalda teil täiendada oma bakalaureuseõppe käigus omandatud teadmisi, vaid võimaldab teil õppida uut materjali, ... [+]

Programmi kirjeldus

Magistriõppe programm Vistula University mitte ainult ei võimalda teil täiendada oma bakalaureuseõppe käigus omandatud teadmisi, vaid võimaldab teil õppida uut materjali, mis aitab kindlasti saavutada professionaalset edu dünaamilises ärimaailmas. Teile õpetatakse, kuidas oma karjääri juhtida vastavalt elukeskkonna tasakaalu põhimõtetele ja kuidas juhtimises vastutavatel ametikohtadel tegutseda.

Kui soovid pigem otsuseid vastu võtta kui tellimusi teha, kui soovite inimestega töötada ja tunda end multikultuurses keskkonnas hästi, siis juhtkond (magistriõppekava) sobib teile!

Magistriõppes keskendutakse üldtunnustatud teadmiste õpetamisele kaasaegsete äriorganisatsioonide juhtimise kohta. Oluline on märkida, et rõhutame tugevalt ülaltoodud rahvusvahelisi aspekte. See avab globaalsed võimalused, kuna Vistula University lõpetamisel valmistatakse teid ette tööle mitte ainult Poolas, vaid ka välismaal.... [-]

Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise,Poola
Päevane õpe
Osakoormus
4 semestrid
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Wroclaw

Interdistsiplinaarne kaheaastane täisajaga magistriõppeprogramm ühendab kahe distsipliini teadmised ja meetodid: rahvusvahelised suhted poliitikateaduse ja meedia ning ko ... [+]

Interdistsiplinaarne kaheaastane täisajaga magistriõppeprogramm ühendab kahe distsipliini teadmised ja meetodid: rahvusvahelised suhted poliitikateaduse ja meedia ning kommunikatsiooniuuringute raames. See on esimene selline pakkumine Poolas.

Õpingute käigus omandavad üliõpilased teadmisi rahvusvaheliste suhete ja meedia- ja kommunikatsiooniuuringute teooriast ning sügavat arusaama meediapoliitilise ja ärisuhte teooriast ja praktikast, mida kujundavad globaalsed arengud. Programmi eesmärk on anda õpilastele teadmisi ja oskusi kolmes valdkonnas, mida teaduskond on spetsialiseerunud:

avalik diplomaatia,meedia ja / või arengukssuhtekorraldus ja suhtlus.

Töötades juhtumitel õpivad õpilased tundma, kuidas kriisikommunikatsioonis, meediajuhtimises kohalikul, riiklikul ja ülemaailmsel tasandil omandada oskusi meediaanalüüsis, kampaaniate planeerimisel ja võrgustike loomisel. Peale selle koolitavad nad uudiste allikate ja avalike suhete ning ettevõtte suhtlemise põhioskuste kontrollimist. Programmi juhivad mõlemad University of Wroclaw õppejõud ja rahvusvahelised eksperdid.... [-]

Poola Wrocław
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles