Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Prantsuse keele uuringud siin!

Tulu magistrikraadi nõuab pühendumist õpiedukust. Need programmid on mõeldud edasijõudnud üliõpilaste oma karjääri järgmisele tasandile. Üldiselt vajavad veel kaks aastat täistööajaga uuringu, need programmid hõlmavad sageli originaal uurimisprojekti võimaldab lõpetanutel näitama meisterlikkust materjali.

Mis on Master prantsuse Uuringud? See on kõrgetasemeline programm üliõpilastele prantsuse keelt ja kultuuri. Kuigi mõned programmid ei nõua soravalt prantsuse enne registreerumise õpilased saavad eelmise kursuste keeles. On tavaline, et kursused sellel tasandil tuleb õpetatud täiesti prantsuse keeles. See rikastab arusaam kultuuri ja aitab õpilastel arendada oma side võimeid. Teemasid üldiselt minna kaugemale põhiliste grammatika ja hääldus õppetunde madalama divisjoni klassi. Õpilased saavad süveneda Prantsuse kunsti, kirjanduse ja ajaloo.

Nüansse Prantsuse keel on paremini mõista läbi uuringu üldise kultuuri. Õpilased õpivad ka kuidas Prantsusmaa on oluliselt mõjutanud ülejäänud maailma. Nad arendavad paremini analüütiline ja mõtlemise oskust ja saab kriitiliselt hinnata kultuuridevahelisteks.

Kokku kulu magistriprogrammi sõltub institutsiooni õppemaksu määrad ja õppimise aeg vaja. Õpilased peaksid ka eelarve kulud samas koolis. Sisseastujale ülikoolide osakondade pakkuda rohkem üksikasju.

Lõpetajad Prantsuse uuringute programmi on valmis siseneda rahvusvahelisele tööjõu. Paljud tööd leida ettevõtteid, mis on ühendused Prantsusmaal ja kogu ülejäänud Euroopas. Võime suhelda kultuuride vahel on väärtuslik nii lõpetajate võib muutuda ärijuhtide ja konsultandid. Mõned lähevad edasi töötada hariduse Prantsuse õpetajatele. Teised võivad leida tööd tõlkide ja juhendid.Väga professionaalne üksikisikute võib kasutada diplomaadid või muude valitsusasutuste.

Oluline on uurida kõiki võimalusi enne otsustamist eriprogrammi. Kui teil on ajakava piirangud, online kolledži sageli parimate vahenditega jõuda oma hariduse eesmärk. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Prantsuse keele uuringud

Faculty of Humanities, Charles University

Praha Karli Ülikooli humanitaarteaduskond (FHS) pakub filosoofia magistri- ja doktoriõppe programme saksa keeles. Keskendutakse filosoofia interdistsiplinaarsele ja kultu ... [+]

Praha Karli Ülikooli humanitaarteaduskond (FHS) pakub filosoofia magistri- ja doktoriõppe programme saksa keeles. Keskendutakse filosoofia interdistsiplinaarsele ja kultuuridevahelisele võrgustikule: Fenomenoloogilist filosoofiat, filosoofilist antropoloogiat ja kaasaegset filosoofiat puudutavate põhiküsimuste taustal käsitletakse kursustel epohhiliste künniste, kultuuridevahelise filosoofia, kunstifilosoofia ja oikoloogilise filosoofia interdistsiplinaarse projekti analüüse. avada uusi perspektiive nii majanduse kui ka ökoloogia põhiküsimustes. Selles suunas on kursused huvipakkuvad ka kõigile neile, kes tegelevad kultuuriuuringute ja kultuuride teooriatega. Peamine mure ei ole lihtsalt „kultuuri” kontseptsioonide eeldamine, vaid nende filosoofiline küsimine.... [-]

Tšehhi Prague 5
Oktoober 2019
Saksa
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Prantsuse õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse omandada täiustatud teadmisi kontekstist, mis on kujundanud kirjandust ja kultuuri prantsuskeelsetes maades keskajast ... [+]

Prantsuse õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse omandada täiustatud teadmisi kontekstist, mis on kujundanud kirjandust ja kultuuri prantsuskeelsetes maades keskajast kuni tänapäevani.

Prantsuse õpingute MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib Prantsuse keeleosakond kaasaegsete keelte koolis. Programm keskendub uurimuslikule uuringule prantsuskeelsete maade kultuurilise, kirjandusliku või intellektuaalse ajaloo suurte konfliktide ja järjepidevuste kohta.

TähtsündmusedÕpilased saavad koolitust traditsiooniliste ja uute uurimismeetodite kohta ning neil on võimalus laiendada oma keeleportfelle.Väikeklassid, mis ei ületa 20 õpilast, pakuvad tihedaid kraadiõppe kogukondi ja sõbralikku keskkonda.Õpetamine on suunatud sõltumatute uuringute julgustamisele ja juhtimisele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles