Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Caen Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Caen - Parimad magistriõppe programmid Caen

Caen on ülikoolilinn, samuti kaubanduskeskus. See väike linn on pikk ja rikas ajalugu ning on nüüdseks ümberehitatud pärast D-Day, vähe vana Caen jäänud. Seal on palju eeliseid õpilased tegelevad Meister Caen; suur tudengkonda muudab elav keskkond, seal on suurepärased muuseumid ja õpilased saavad nautida lihtne reisida Prantsusmaa teistesse osadesse, samuti kogu Euroopas.

Meister Caen on suurepärane võimalus kvaliteetset haridust. Seal on palju võimalusi Meister Caen kraadi ärisektoris, nagu juhtimine, turunduse ja ettevõtluse ning määral võimalused ka sotsiaalteadused, reaalteaduste ja kunstiga. Mis Master Caen on õpilastel võimalus arendada välja tugev professionaalne võrk, samuti omandada rahvusvaheline kogemus, et potentsiaalsed tööandjad väärtus.

Sirvige Meister Caen programmid allpool välja selgitada, kas üks on õige. Te saate lugeda rohkem eriprogramme ja nõuda teavet otse kooli!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

École de Management de Normandie / Normandy Business School

See programm on õpetanud prantsuse keeles. ... [+]

See programm on õpetanud prantsuse keeles.

Loe ametlik Prantsuse kirjeldus ja kehtivad siin: 3ème tsükli Manager des Systèmes d'Information

[-]
Prantsuse
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus Mundus - JMD - Nuclear Physics

NuclPhys on kaheaastane Erasmus: Erasmus Mundus ühine magistrikraad tuumafüüsikas. See kursus põhineb Hispaania ülikoolide konsortsiumi (Sevilla, Autónoma de Madrid, Barc ... [+]

Üldinfo

NucPhys on kaheaastane Erasmus: Erasmus Munduse tuumafüüsika ühine magistrikursus. See kursus põhineb Hispaania ülikoolide konsortsiumi (Sevilla, Autónoma de Madrid, Barcelona, ​​Complutense de Madrid ja Salamanca) ning Caen'i Basse-Normandie, Padova ja Catania ülikoolide asjatundlikkuse alal. Programm annab kasu ka kaasatud partnerite osalusest: CERN: Euroopa Tuumauuringute Organisatsioon (Genf, Šveits), CNA: Centro Nacional de Aceleradores (Sevilla, Hispaania), CMAM: Centro de Microanalisis de Materiales (Madrid, Hispaania); CIEMAT: Centro de Investigaciones Energéticas, Medioambientales y Tecnológicas (Madrid, Hispaania), CSIC: Consejo Superior de Investigaciones Científicas (Hispaania), INFN-LNL: Laboratori Nazionali di Legnaro (Legnaro, Itaalia), HGS-HIRe: Helmholtz Hadroni Graduate School ja Ion Research for FAIR (Darmstadt, Saksamaa), GANIL: Grand Acceleateur National d'Ions Lourds (Caen, Prantsusmaa), INFN-LNS: Istituto Nazionale di Fisica Nucleare (Catania, Itaalia) (hõlmab AOUP: Azienda Ospedaliero-Universitaria Policlinico di Catania), CNRS-In2p3-LPC: National Center for Scientific Research - Institut National for Physique Nucléaire et des Particules-Laboratoire de Physique Corpusculaire (Caen, Prantsusmaa), ENSICAEN: Ecole Nationale Su Périeure (Caen, Prantsusmaa), TALENT: Advanced Low Energy tuumateooria koolitus (EU-USA), HVM: Haigla Virgen Macarena (Sevilla, Hispaania), CETIR: kujutise diagnostika ettevõte (Barcelona, ​​Hispaania), AAA: Advanced Accelerator Applications (Ibérica) SL (Barcelona, ​​Hispaania), NUCLEOPOLIS: Pour Nucléaire Normand pour la Santé ja l'Energie (Caen, Prantsusmaa), ARCHADE: HADronterapia Advanced Resource Center Euroopas (Caen, Prantsusmaa), INFN-LNF Laboratori Nazionali di Frascati (Rooma, Itaalia), CAEN SpA ja CAEN SyS Elektroonilised mõõteriistad, süsteemid ja spektroskoopilised lahendused (Viareggio, LU, Itaalia).... [-]

Prantsusmaa Caen
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles