Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Cannes-et-Clairan Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Cannes-et-Clairan - Parimad magistriõppe programmid Cannes-et-Clairan

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuring teadus-või ala kutsepraktika. Tulu magistrikraadi näitab kõrgemat meisterlikkust teema. Tulu magistrikraadi saab teha igal pool aastat või kolm või neli aastat. Enne, kui saad minna, siis tavaliselt tuleb kirjutada ja kaitsta doktoritöö, pikk paber, mis on kulminatsiooniks oma spetsialiseerunud teadus.

Meister on lõpetanud taseme akadeemiline programm, mis võtab aega umbes kaks aastat bakalaureusekraadi saada. Magistritöö pakutakse palju erinevate erialade ja olenevalt koolist, nad võivad olla ka pakutakse internetis või isiklikult. Tulu Master võib suurendada töövõimalusi lõpetajate.

 

 

Prantsusmaa on praegu üks 20 parima tootlusega riik nii majanduse tõttu nende suurepärase tulemustele orienteeritud kõrghariduse õppes. Enamik kursusi kõrgkoolides pakutakse prantsuse keeles. Prantsusmaal on 60 avaliku ja 100 eraülikooli.

Cannes on tuntud oma iga-aastase Cannes'i filmifestivalil. See on koduks rohkem kui 70000 elanikku. Linnas on hõivatud turismisihtkoht Prantsusmaa. Ta on mitmete kõrgkoolide ja paljud suur kunst ja tehnoloogia.

Magistriõpe Cannes-et-Clairan. Magistriõpe parimates ülikoolides Cannes-et-Clairan. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Prantsusmaa
Cannes-et-Clairan
Õppe tüüp
Tempo
Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

See Master eesmärk on koolitada tulevasi juhid, kes töötab erinevate majandus- funktsionaalsed tegevusvaldkondades. See on Euroopa Diplom Euroopa Föderatsiooni koolid (FE ... [+]

See on Euroopa Diplom Euroopa Föderatsiooni koolid (FEDE) annab BAC + 5 taset.

VIIDATUD TÖÖKOHAD

Euroopa Master MSE valmistab ette õpilasi juhtivatel kohtadel ja äri strateegiaid valdkondades inimressursside juhtimine, juhtimise, turunduse, kaubandus, rahvusvaheline keskkond, erinevate sektorite keskmise ja suured organisatsioonid.

Lõpueksam: teil on mõned testid lõpus esimesel aastal ja ülejäänud katsed lõpus teisel aastal. Samal ajal on teil TOEIC lõpus teisel aastal.

Nõuded kandidaatidele:

Tugev motivatsioon Maitse Inimkontaktide Algatus Visadus Dünaamika Saadavust

Level ja sisseastumistingimusi?

Tase 3 + (DEES, bakalaureusekraad või samaväärne - Sissepääs esitada avaldus ja intervjuu ... [-]
Prantsusmaa Nice Cannes-et-Clairan Agde
September 2019
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles