Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Marseille Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Marseille - Parimad magistriõppe programmid Marseille

Marseille on dünaamiline linn, et paljud õpilased on valitud kraadiõppe. Õpilastel on palju teha, Marseille, uurides muu hulgas linna ainulaadne shopping, köök, ja kunsti, samuti nautida rannad. Marseille on multikultuurne linn mõjutusi Aafrika, lisades, et mitmekesine ja elav õhkkond. Master in Marseille võib olla rohkem kui hea hariduse, aga ka võimalus kultuuri-ja intellektuaalse kasvu.

Master in Marseille programmid on suurepärane kvaliteet ja pakuvad õpilastele teadmisi, oskusi ja koolitust vaja on professionaalse võimalusi piirkonnas, Euroopas kui ka maailmas. Vahemikus Master in Marseille programmid on lai ja hõlmab programmide rahanduse, hariduse, füüsika ja infotehnoloogia.

Kui Meister Marseille sädemeid teie huvi, siis kerida programmide alla.Te võite võtta järgmine samm oma eesmärkide Master in Marseille, juba täna!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kedge Business School

MIM on kaheaastane programm (Master 1 ... [+]

Isikupärastatud kursus

„MIM on kaheaastane programm (Master 1

Tänu massilistele investeeringutele, mis soodustavad eksperimenteerimist, kriitilise mõtlemise ja tehnilise juhtimise arendamist, püüame 100% meie õpilastest edendada tehnoloogia ja ettevõtluse akultureerimist. Meie eesmärk on rõhutada meie võimet koolitada juhte, kes on pühendunud ühisele hüvele ja kes on täiesti teadlikud erinevatest olulistest sotsiaalsetest probleemidest. ”

PASCAL KRUPKA, juhtimise magistrikraad (MIM) programm

2 ülikoolilinnakutBordeaux:

Anglo-saksi ülikoolide vaimus kujundatud ülikoolilinnas on 35 000 m2 töö-, spordi- ja lõõgastumisalasid.

See asub Talence ülikooli ülikoolilinnas, 20 minuti kaugusel Bordeaux kesklinnast trammiga. Bordeaux on ideaalne elukvaliteedi (Harris Interactive 2017) ja viimase 10 aasta jooksul juhtivtöötajate arvu poolest kõige enam hinnatud Prantsuse linn. Hispaaniast ja 40 minuti kaugusel Atlandi ookeani rannikust.... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles