Filter
Magistrikraadid
Euroopa

Magistriõpe Professionaalne õigusteadus Euroopa

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Kutsealase õppe eesmärgiks on õpetada üliõpilastele juriidilise kutseala erinevaid aspekte praktilise õiguse ettevalmistamiseks. Kursused võivad hõlmata selliseid teemasid nagu õiguse alused, õigusajalugu, juristid, äriõigus ning lepingud ja läbirääkimised.

Seal on rohkem kui neli tuhat kõrgkoolid Euroopas juhtivate teadusasutuste väikestele, õppetöö orienteeritud ülikoolides. Euroopa ise ei ole nii palju teistsugune kui teistel kontinentidel, ulatudes polaarjoonest Aafrika rannikul.

Professionaalne õigusteadus magistriõppe programmid ja parimad õppimisvõimalused Euroopa. Leia infot Euroopa Professionaalne õigusteadus magistriõppe programmide kohta

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Professionaalne õigusteadus, Euroopa

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Fundesem Business School

Advokaatide õigusteaduse magistrikraad (MJA) valmistab ette ja rongib, et saada professionaalse asjatundjaks juristide kutsealal. Professionaalsete ekspertide abiga ja ju ... [+]

Magistrikraad, mis on mõeldud juristidele, kes soovivad olla parimad advokaadid. Piisab mitte ainult seaduste tundmine.

Advokaatide õigusteaduse magistrikraad (MJA) valmistab ette ja rongib, et saada professionaalse asjatundjaks juristide kutsealal. Professionaalsete ekspertide abiga ja juhtumi metoodika kaudu omandatakse õigusvaldkonna praktiseerimiseks vajalikud teadmised, oskused ja võimed.

Magistrikraad koosneb professoritest, kellel on laialdased kogemused elukutse praktikas ja on osa parimatest ettevõtetest ja advokaadibüroodest.

Koolitus on suunatud eelkõige uutele liikmetele või neile, kes on mõne aja jooksul kollegiaalsed. Lisaks võimaldab kutsealal tegutsemise teadmised ja tehnikad arendada vajalikke erialaseid oskusi ja nõuda suurtel ettevõtetel õigusvaldkonnas.... [-]

Hispaania Alicante
Oktoober 2019
Hispaania
Ülikool
Loe edasi eesti keeles