Alusta parima magistriõppe programmi otsingut siit! Siin saad ülikoolidega otse ühendust võtta ja leida parim võimalus oma magistriõpinguteks!

Magistriõppe programmide otsing ja vahetu kontakt ülikoolidega! Magistriõpe kogu maailmas.

Magister

Tere tulemast parimasse kohta, kust otsida magistrikraade, MA, MSc ning magistriprogramme mida pakuvad parimad ülikoolid ja ärikoolid üle maailma! Meil on üle 30 000 erineva programmi mille vahel saad valida. Võid otsida magistriprogrammi erinevate kriteeriumite järgi: valdkond, ülikooli asukoht, täisajaga või online/kaugõpe. Tulemusi saad reastada riigi, linna ja programmi nimetuse järgi. Me aitame sind haridusmaailma tundma õppimises: leia siit magistrikraad, mis sobib sinu nõudmistega kõige paremini ning võta ülikooliga otse ühendust!

Magistrikraadi eelised

Magistrikraadi programm on võimalus oma hariduse edendamiseks. Paljud inimesed lõpetavad keskkooli-järgse õppekava, mis vastab bakalauruseuse kraadi tasemele. Peale seda asuvad paljud tudengid tööle ning alustavad karjääri mille nad valisid oma bakalaureuse kraadi õpingute ajal. Kuid on veel palju seda, mida saab juurde õppida ning siin tuleb mängu magistrikraad. Kaaludes kas astuda magistriprogrammi või mitte, peavad tudengid silmas pidama oma üleüldisi eesmärke. Üks magistrikraadi põhilisi eeliseid on see, et tudengil on võimalus õppida kõrgemal tasemel ning omandada keerukamaid aineid. Selle tulemusena on tal võimalus kandideerida kõrgema taseme töökohtadele ja teenida seal rohkem või lausa töötada veel arenenumates valdkondades. Tihtipeale julgustavad tööandjad oma töötajaid magistrikraadi omandama, kuna see näitab et tudeng on oma valdkonnale pühendunud.

Kui pikk on magistriprogramm?

Iga programm on oma kestvuse poolest veidi erinev. Tavaliselt lõpetab enamus inimesi magistrikraadi programmi 18 kuni 24 kuu jooksul. Kuid kuna paljud käivad ülikoolis osaajaga, võib see periood olla pikem ning igas kuus on ka vähem loenguid. Mõnedes valdkondades, nagu näiteks edasijõudnud taseme tervishoid ja juura on kraadiõppe programmide kestvus kuni 36 kuud ning seda täisajaga õppe puhul.

Valides magistriprogrammi ülikooli, näitab õppekava milliste kursuste teostamist teatud valdkonnas nõutakse. On siiski oluline märkida, et enamus programme võimaldavad teatud kohandamist, et tudengil oleks võimalik saada selline haridus mida ta vajab, et oma soovitud haridustaset saavutada.

Olemasolevad magistriprogrammide tüübid

On olemas väga erinevaid magistriprogramme, põhiliselt selle tõttu, et kõik bakalaureusekraadid võimaldavad edasiõppimist magistriõppes. See hõlmab selliseid valdkondi nagu näiteks:

  • Ärijuhtimine, sealhulgas keskendumine rahandusele, inimressursidele ja turundusele
  • Inseneriteadus ja tehnoloogia
  • Seadusandlus
  • Bioloogia ja meditsiin
  • Sotsiaalteadused
  • Kunst ja humanitaarteadused

Paljud ülikoolid pakuvad magistriõpet, mis võimaldab tudengil keskenduda oma valitud erialale. Kui sa ikka veel otsid sulle sobivat programmi ning ei leia seda ühest ülikoolist, siis mõnes teises see kindlasti leidub.

Kulud

Magistriprogrammi maksumus erineb suuresti olenevalt ülikoolist ja asukohast. Tihtipeale on edasijõudnud taseme kraadiõppe maksumus suurem kui bakalaureuseõppe oma. Kuid see on tingitud kõrgema taseme teadmistest, tehnoloogiast ning õppemeetoditest. Selle tulemusena võib magistriõppe programmi maksumus ulatuda alates taskukohasest kuni väga kallini.

Need, kes soovivad magistriõppesse astuda peaksid alguses kindlaks tegema, et neil on kõik vajalikud kraadid. Seejärel on võimalik leida programm, mis on loodud spetsiaalselt selle eriala õppimiseks mida tudeng soovib oma tulevaseks karjääriks muuta. Loe lähemalt magistriprogrammide kohta siit.

Loe edasi

MA Kaasaegse Kunsti Turud

NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta October 2018 Itaalia Milan

MA Contemporary Art Markets on intensiivne uuringu tee, mis annab sulle kunsti sõnavara ja teadmisi tõlgendada dünaamika ja majandus tänapäeva kunsti turul. Sul on võimalus suhelda loodud spetsialistide ja teha koostööd rahvusvaheliselt tunnustatud kunstigaleriid, oksjonimaja, kunstimessid, institutsioonid, kogud ja kunsti keskusi. [+]

MASTER KÄESOLEVA TÖÖTURULE

Meie lähenemisviis "Õppimine toimides" ühendab traditsioonilised visuaalsed erialad uute digitaaltehnoloogiatega ja sünteesib individuaalset uuringut rühmaprojektidega. Loome palju koostööd ja projekte Itaalia ja rahvusvaheliste ettevõtete ja institutsioonidega, et anda õpilastele praktilisi töökohti kriitilise mõtlemise, kontseptuaalse probleemide lahendamise ning praktiliste kunsti- ja disainioskuste arendamiseks.

MIKS NABA Õppida Milano, tunnustatud maailma moe, kunsti ja disaini pealinnana Koostöös üle 1000 ettevõttega, töötades reaalmaailma projektidega ja täiendades oma õpinguid ainulaadsete praktika võimalustega Multidistsiplinaarse ja mitmekultuurilise õppimiskogemuse saamine keskendudes otsestele eksperimentidele Õppida väljapaistvatest teaduskondadest inspireerivatest tööstusharu spetsialistidest ja mentoritest Et osaleda tipptasemel programmides nii itaalia keeles kui inglise keeles, mis annab teile rahvusvaheliselt tunnustatud kraadi Õppida auhinnatud akadeemias, mis on valitud juhtivate väljaannete kaudu, nagu Frame Publishers, Domus Magazine ja Business of Fashion kui üks maailma kõrgemaid kunsti- ja disainikoole ... [-]

Lõpetanud Arhitektuuri Kraadi

NewSchool of Architecture and Design
ülikoolis Täisajaga õpe 2 - 3 aastat October 2018 Ameerika Ühendriigid San Diego

NewSchool pakub mitmeid koolilõpetaja programmide arhitektuuri tegeleda ainulaadseid vajadusi meie tööstusele. Paljud meie programmid on Naab akrediteeritud. NewSchool saab valida keskenduda õpinguid kas Neuroscience Arhitektuur ja tervislik Urbanism. [+]

NewSchool pakub mitmeid koolilõpetaja programmide arhitektuuri tegeleda ainulaadseid vajadusi meie tööstusele. Paljud meie programmid on Naab akrediteeritud. Pärast soovib lisainformatsiooni meie Registreerimine spetsialist saab seletada erinevate programm pakkumisi täpsemalt, mis aitab leida teed, mis on õige. Master of Architecture ma aste on Naab akrediteeritud kraadi, mis valmistab õpilasi jätkama riigi arhitektuuri licensure. Programm on jagatud kahte suunda sõltuvalt õpilase hariduslik taust. Õpilased, kes on bakalaureuse arhitektuuri programmi, mis ei olnud Naab akrediteeritud suudaks programmi kahe aasta jooksul. Õpilased, kes on bakalaureusekraadi mitteseotud valdkonnas kulub veel aasta õppida aluse arhitektuuri ja täielik tase kolm aastat. Master of Architecture II kraadi annab õpilastele, kes on juba lõpetanud Naab akrediteeritud bakalaureusekraad võimalus arendada sügavamat arusaamist põhimõtted projekteerimisel ja teooria. Õpilased saavad akadeemilise Volituste ja praktilisi kogemusi, mis kulub jätkata rahuldust karjääri õpetamine, samuti sarnaste erialade. Magistrikraad Architecture Siit linnaplaneerimise sisekujundus, palju elukutseid täna kasu põhjalik uuring arhitektuuri. Master of Science in Architecture at NewSchool on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad rikastada oma teadmisi valdkonnas, kuid ei kavatse järgida arhitektuurne litsentsi. Programm on avatud üliõpilastele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraad tahes valdkonnas. [-]

Master Of Professional Raamatupidamine

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit March 2018 Uus-Meremaa Wellington

Tee liikuda raamatupidamise või saada sertifitseerimise peate võtma järgmise sammu oma raamatupidamise karjääri. [+]

. Ramp kuni oma karjääri tunnustatud raamatupidamise kraadi Tee liikuda raamatupidamise või saada sertifitseerimise peate võtma järgmise sammu oma raamatupidamise karjääri. Arendada võimet juhtida keerukaid raamatupidamise ja äri küsimusi ja usaldust pakkuda eriteadmisi. Sul ehitada mõistmist kutsetegevus, eetika ja protseduure ning ülevaate äri maastiku Uus-Meremaa ja rahvusvaheliselt. Kiire või sobituda töö Seadista täita globaalse puudust raamatupidamise kõrgharidusega, MPA aitab teil kiiresti jälgida oma sertifitseerimise-see on ülemaailmselt tunnustatud kvalifikatsioon saate lõpule 16-17 kuud täisajaga õppetööd. MPA on ideaalne töötavad spetsialistid, kes tahavad lisada raamatupidamisteenust oma CV. Sa ei pea õppinud moodustades enne ja õhtuses tähendab saab õppida osalise tööajaga töötamise ajal. Rahvusvahelise tunnustuse MPA annab teile akadeemilise nõuded sertifitseerimise Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Chartered Accountants Austraalias ja Uus-Meremaal ning CPA Austraalia. School of Raamatupidamine ja äriõigus on osa Victoria Business School, ainus kool Uus-Meremaa saada akrediteerimise assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) nii äri-ja raamatupidamisdokumentide. 1%: Osakaal ärikoolides kogu maailmas akrediteerimise AACSB nii äri-ja raamatupidamisdokumentide. Victoria Business School on üks väike rühm ärikoolides maailmas, mis hoiavad "Triple Crown" rahvusvahelise äri haridus akrediteeringuid. Võite olla kindel, oma kvalifikatsiooni püsti vastu parim maailmas. Master of Professional Raamatupidamine Algus: 20. november 2017, 5. märts 2018, 19. november 2018, 4. märts 2019, 11. november 2019 Liik: Kursuste Asukoht: ülikoolilinnakus (Pipitea, Wellington) Täitke: 240 punkti (16 kursust) Entry: bakalaureusekraad Tulles õppima Paljud õpilased naasta ülikooli kraadiõppesse pärast mitu aastat eemal. Kui see on olnud mõnda aega, kuna olete õppinud, meie kontaktametnike aitab teil naasta ülikooli elu. Kuigi mõned MPA kandidaadid muretse nad võitlevad,... [-]

Master In Information Design

Domus Academy
ülikoolis Täisajaga õpe 12 kuud September 2018 Itaalia Milan

MA Information Design on multidistsiplinaarne lähenemisviis, mis ühendab visuaalne disain, andmete analüüsi ja loova kodeerimine. Õpilased arendavad skillset ja mõtteviisi, et mõista erinevaid kultuuri-, sotsiaal- ja majandusvaldkondades, tõlkida keeruka teabe kaasamõtlemisrõõmu visuaalse vormi ja narratiive, mis on loetav erinevatele sihtrühmadele, et toetada tervikliku kommunikatsioonistrateegia. [+]

Infosüsteemide magistriõpe - kättesaadava keeruka teabe hooldamine

"Õppimine projekteerimisega" on see, kuidas Domuse Akadeemia teie karjääri suurendab. Mitte ainult see koht, kus tuleviku disainerid võivad tekitada imesid ja üllatusi, on see ka koht, kus õpilased saavad avastada uued reaalsused ja leiutada tulevaste nõudmistega kooskõlas olevad professionaalsed trajektoorid.

Miks Domus Academy Kogemused Milano, maailma moodsa moe- ja disaini pealinn Disaini oma Master kõrgelt hinnatud Akadeemia pakub ülemaailmselt tunnustatud kraadi Täiustage oma teadmisi ja oskusteavet tänu reaalsetele projektidele Ehitage oma mitmekultuuriline ja ülemaailmne võrgustik Suurendage oma karjääri meie ainulaadse töökogemusega Aktuaalset ... [-]

Master Turunduse, Kommunikatsiooni Ja Uue Meedia

Bologna Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 12 kuud December 2017 Itaalia Bologna

MA Marketing, side ja New Media on täistööajaga programmi õpetatakse täiesti inglise keeles, mille eesmärk on valmistada lõpetajate mistahes erialal hallata meetodeid ja tehnikaid nii traditsiooniline ja digitaalne meedia tööstuse toimumas pidev revolutsioon. Vilistlased see Master on paigutuse määr 96% 6 kuu jooksul. [+]

. kapten turunduse, kommunikatsiooni ja uue meedia on täistööajaga programmi õpetatakse täiesti inglise keeles, mille eesmärk on valmistada lõpetajate mistahes erialal hallata meetodeid ja tehnikaid nii traditsiooniline ja digitaalne meedia tööstuse toimumas pidev revolutsioon. Vilistlased see Master on paigutuse määr 96% 6 kuu jooksul. Laiendamise kaudu mobiilseadmete iga päev üha rohkem inimesi üle maailma ühendada kogu sotsiaalse meedia: Twitter on 320 miljoni aktiivse kasutaja kuus, Instagram 400 miljoni, Google+ 540 miljonit, YouTube 1 miljard ja Facebook 1,6 miljardit. Mida oleme tunnistajaks on rohkem kui tehnoloogiline revolutsioon on sügavad sotsiaal-kultuuriliste muutuste. Ettevõtted üle kogu maailma pidevalt suurendades nad investeerida oma online-reklaami kanaleid, et parandada oma suhet tarbija ja äriringkonnad. Koos oma partneritega IAB (Interactive Advertising Bureau), Yoox Net-A-Porter nimel, Boston Consulting Group, Google, GroupM, IBM ja WPP, see magistrikraad annab õpilastele kvalifikatsiooni ja oskusi, et alustada juhtimis- või nõustamine karjääri valdkonnas digitaalse side. See rahvusvaheline programm, kus õpilased üle kogu maailma ning teaduskonna koosneb õppejõud, juhid ja ettevõtjad, toimub ainulaadne atmosfäär 16. sajandi villa mäed ümbritsevad Bologna. Tänu Projekteerimistööd, firma projektide ja kapten loengud, üliõpilased saada ühendust põhimõisteid digiajastu: osalevad, luua ja jagada sisu. Lõpus kursuste Master sõlmib internatuuri. Master on investeering. Au laenu TEE summa. "Perte Prestito Con Lode", pikaajaline ja madala intressiga au laenu ilma tagatise nõutav, et katta täies ulatuses õppemaksu. STRUKTUUR Magistrikraadi on 12-kuulise täistööajaga programmi, sealhulgas internatuuri või projekti töö (kogupikkus: 1500 töötundi). Akadeemilise osa on jagatud kaheks poolest. Sa katab 1000 töötunni Uuring: 400 tundi klassis ja 600 tundi individuaalset / grupitöö. Esimesel perspektiivis siis... [-]

Master Of Finance

Rady School of Management
ülikoolis Täisajaga õpe 12 - 15 kuud September 2018 Ameerika Ühendriigid La Jolla

Rady Schoolil on ainulaadne positsioon, pakkudes finantsmajandust, mis rõhutab kvantitatiivseid meetodeid, empiirilist tööd ja finantsökonoomikat. UC San Diego on rikkalikult traditsiooniline empiiriline ja teoreetiline ökonomeetria. UC San Diego teaduskonna teadustööst saadi välja mõned kõige levinumad empiirilised mudelid. Erilist tähelepanu pööratakse rangelt empiirilistele andmepõhistele meetoditele, milleks on Rady kooli rahanduse magister finantskorralduse spetsialiseerunud programmidest. [+]

UC San Diego Radhi juhtimiskoolis STEMi määratud magistriõppe programm valmistab lõpetajate ette finantssektori ees seisvate märkimisväärsete väljakutsetega tegelemiseks. Rady Schooli rahandusministeeriumi lõpetajatele on tagatud positsioonid selliste organisatsioonidega nagu Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Altegris, CITIC Securities, Drobny Capital, Rayliant Global Advisors, Gurtin Municipal Bond Management, PhoenixMart, Meritco Teenused, Dimensional Fund Advisors, UBS ja Stanford Ülikool. Econometricsi kodu Rady Schoolil on ainulaadne positsioon, pakkudes finantsmajandust, mis rõhutab kvantitatiivseid meetodeid, empiirilist tööd ja finantsökonoomikat. UC San Diego on rikkalikult traditsiooniline empiiriline ja teoreetiline ökonomeetria. UC San Diego teaduskonna teadustööst saadi välja mõned kõige levinumad empiirilised mudelid. Erilist tähelepanu pööratakse rangelt empiirilistele andmepõhistele meetoditele, milleks on Rady kooli rahanduse magister finantskorralduse spetsialiseerunud programmidest. Meie teaduskond kujundas tööstust Rady School of Management magistriõppe kraad pakub ranget praktilist koolitust, mis valmistab ette lõpetajad, et anda viivitamatult panus keskkonda, kus kvantitatiivsed ja analüütilised oskused on lisatasu saamise eesmärgil. Õppige tipptasemel meetodeid, et analüüsida "suuri andmeid" finantsotsuste tegemiseks ja riskijuhtimiseks. Programmi rõhuasetus kvantitatiivseid mudeleid ja meetodeid tagab lõpetajatele on varustatud, et arendada uuenduslikke lahendusi keeruliste probleemide finantssektorile. Sisseastujale Kapten Finantside taotlejad on erakorralised kvantitatiivsed oskused, suur huvi analüütiliste aluste rahastamise ja riskijuhtimise ja soovi avaldada mõju finantssektoris. Ajakava valikud Õpilasel on võimalus lõpetada programm ühe aasta jooksul või valida programmi lõpuleviimiseks viieteistkümne kuu jooksul, valides suveülikooli otsimise ja seejärel nelja kvartali tagasi Rady. Karjääri rahastamiseks Finance spetsialistid osav prognooside äri, tööstuse ja majanduslikud tingimused ja finantsriskide juhtimise on nõudlus investeeringute institutsioonid kogu maailmas. USA Bureau of Labor ja statistika loodab riskijuhtimise valdkonna piires äri kasvab keskmiselt 13... [-]

Master Of International Business (MIB)

Hult International Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta August 2018 Ameerika Ühendriigid Boston San Francisco Hiina Shanghai Araabia Ühendemiraadid Dubai Suurbritannia London New York Cambridge + 9 veel

Põhineb meie auhinnatud MBA õppekava, Hult üheaastane Master of International Business programm aitab teil saavutada ülemaailmse perspektiivi rahanduse, turunduse, tegevuse, majandus, ja strateegia. [+]

. Gain ülemaailmse perspektiivi rahanduse, turunduse, tegevuse, majanduse ja strateegia meie Master of International Business programm. Põhineb meie auhinnatud MBA õppekava, Hult üheaastane Master of International Business programm aitab teil saada ülemaailmse perspektiivi rahanduse, turunduse, tegevuse, majandus, ja strateegia. Locations Alusta oma Master of International Business, Boston, San Francisco, London, või Dubai, siis valida uurida muid kaks ülikoolilinnakud osana Hult ainulaadne Global Campus Rotation. Teie Master of International Business lühidalt Kes on see programm? Kandidaadid, kes on hiljuti lõpetanud ülikooli või kolledži, samuti üksikisikute kuni kolm aastat töökogemust, kes soovivad saada teadmised kõigis valdkondades rahvusvahelise äri. Mis te õpite Aasta lõpuks Master of International Business programmi, siis on tekkinud sügav mõistmine põhimõistete globaalse äri. Lisaks erialasid võimaldab teil kohandada programmi oma individuaalseid ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks. Seal on kuus erialasid valida-turundus, rahandus, ettevõtlus, projektijuhtimine, perefirma, ja ärianalüüsi. Miks Hult? Ainult Hult võimaldab teil ühendada oma uuringutes ümbritsevale õppimise kuni kolm maailmatasemel linnad Global Campus Rotation. Plus, kogu oma tuum uuringud, Hult viib teid klassiruumist välja, et aidata teil õppida põhitõdesid, juhtimise ja rahastada kogemuse kaudu. Vaata klassiruumis teooriad toonud elu läbi kohapealse ettevõtete külastused konkureerida kompleks arvuti-põhine simulatsioone juhina uus ettevõte virtuaalne turg, ja õppida õppejõud, kes ise on juba aastaid ärikogemus. Õppekava Tuginedes Hult auhinnatud MBA õppekava, õpilased saavad unikaalne kombinatsioon äri teadmisi, professionaalseid oskusi arendamist ja praktilised kogemused. sukeldamine Teie magistrikraadi programmi algab kolmenädalane Keelekümblus. Keelekümblus on esimene muidugi meie kõigi magistrikraadi programmid ja paneb aluse edukaks aastaks. See on kombinatsioon õppimise akadeemilise põhialuste, meeskonnatöö ja sepistatud ühtsustunde... [-]

Grenoble Master International Business (MIB)

GISMA Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 24 kuud September 2018 Saksamaa Berlin

Grenoble MIB programm kasutab rahvusvahelist perspektiivi läheneda põhimõisted ja oskused edukaks juhtimiseks. Programm uurib kõige olulisemaid kontseptsioone rahvusvahelises ärides, sealhulgas turunduse, raamatupidamise, äriõiguse ja strateegilise juhtimise. [+]

Grenoble MIB programm kasutab rahvusvahelist perspektiivi läheneda põhimõisted ja oskused edukaks juhtimiseks. Programm uurib kõige põhimõistete rahvusvaheline äri, sealhulgas turustamist, raamatupidamine, ettevõtluse alused ja strateegilise juhtimise. Tasuta algajate Saksa klassid kõigile õpilastele.

2: 1 bakalaureuse kraadi tunnustatud ülikooli

[-]

MPA – Master of Public Administration

Unicaf University
Online ja ülikoolis (vahelduv) Täisajaga õpe Osaajaga Avatud registreerimine Küpros Larnaca Ameerika Ühendriigid Hell's Kitchen Kreeka Ateena Rumeenia Bukarest Suurbritannia London Egiptus Kairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenya Nairobi Nigeeria Lagos riik Somaalia Mogadishu Sambia Lusaka Jordaania Irbid Küpros Online + 27 veel

The MPA has been designed to develop professionals in the public sector, who understand the increasingly complex issues shaping policies and projects at the local and national level, and who have the necessary analytical and managerial skills to apply their knowledge to real-world situations. [+]

The MPA has been designed to develop professionals in the public sector, who understand the increasingly complex issues shaping policies and projects at the local and national level, and who have the necessary analytical and managerial skills to apply their knowledge to real-world situations. The Master in Public Administration programme equips graduates with the skills, perspectives and understanding needed to function effectively in solving problems and tackling challenges within the wider public sector.

Delivery Mode

Online and through Supported Open Learning

Entry Requirements Regular admission to a Master’s programme requires an accredited Bachelor degree Applicants with an accredited Master’s degree will also be considered for entry HND Relevant holders with good relevant work experience (post graduation) may be considered for entry English proficiency (if the Bachelor degree was not taught in English) Updated CV One official letter of recommendation (either Academic or Business) Personal Statement (minimum 500 words) Copy of passport or ID Pathway UU-FNT-203-ZM Introduction to Master Degree UU-MPA-7000 Policy Analysis: Frameworks, Approaches and Values UU-MPA-7010 Contemporary Public Policy: Theoretical Perspectives UU-MPA-7020 Public Management UU-MPA-7030 Ethics in Public Administration UU-MPA-7040 Governance and Public Policy UU-MPA-7050 Managing Human Resources in the Public Sector UU-MPA-7060 Strategic Thinking and Planning UU-MPA-7070 Electronic Governance and Statistical Applications UU-MPA-7080 Research Project UU-Msc-IND100-ZM Induction Module [-]

Master Of Public Administration

University of San Francisco - School of Management
Ülikoolis või online Täisajaga õpe 21 kuud August 2018 Ameerika Ühendriigid San Francisco

Arendada toimivaid lahendusi ühise hea töötades poole põnev karjääri avaliku halduse. [+]

Arendada toimivaid lahendusi ühise hea töötades poole põnev karjääri avaliku halduse. Liigu ristumiskohas avaliku, era- ja mittetulundusliku sektorite. Tõlgi teooria praktikasse ning alustada selle rakendamist, mis toetab oma kogukonnas. Meie MPA programmi tähtsuse praktilisi kogemusi, mis valmistab teid tegelema avaliku huvi läbi kogumine ja analüüs tõendeid oluline avalike teenuste osutamise strateegiaid. Paindlik tunniplaan aitab töötavad spetsialistid tasakaalustamiseks kiire elu, kuid väikestes klassides edendada üks-ühele tähelepanu ja sügavam suhe hoone. Umbes Master of Public Administration Program Tüüpilised programmi pikkus on 21 kuud, 38 ainepunkti Klassid pakutakse laupäeval Eelistatud kuid ei pea - kaheaastane erialase töö kogemus, sh praktika Lai valik stipendiumi ja rahalise abi võimalusi Klassid algab igal sügisel USF Downtown San Francisco ülikooli. Samuti pakutakse 100% elektroonilisel kujul. Akrediteeritud NASPAA, tähtsaim liikmeks korralduse kraadiõppe programmide avaliku halduse, avaliku korra, asjade ja avalike ja mittetulundussektori juhtimine USAs ja kogu maailmas. USA Uudiste ja Maailma Aruande raames parimate avalike suhete programmide seas. riigi luba USF ei ole praegu vastu taotlusi online üliõpilased, kes elavad Alabama *, Arkansas *, Delaware, Iowa *, Kentucky, Maryland *, Minnesota, New Mexico, Põhja-Carolina *, Ohio (MPH, MSIM) ja Wisconsin *. Lisaks USF ei ole praegu vastu taotlusi Internetis õpilasi MSN ja DNP online programmid, kes elavad Louisiana, Maine, New York, Põhja-Dakota, Oklahoma, Rhode Island ja Tennessee. Märkus elanikud riikides, kus USF ei ole lubatud online education võivad osaleda USF kursused ja programmid igal meie California põhineb ülikoolilinnakud. Palun kontrollige www.usfca.edu/state-auth muutusi staatus kõik teised riigid. Programmi detailid, Master of Public Administration Master of Public Administration (MPA) ja... [-]

MA Säästva Turismi Sihtkohtade Ja Territoriaalse Turismi Planeerimine

School of Tourism and Hospitality - The OSTELEA
ülikoolis Täisajaga õpe April 2018 Hispaania Barcelona Madrid

Ostelea on otsustanud rakendada magistriõppesse säästva turismi sihtkohad ja territoriaalse Turism planeerimine, mille eesmärk on koolitada spetsialiste ja juhte, kes viivad muutus säästvale planeerimise ja juhtimise turismi tegevuse eesmärgil, kas avaliku halduse või erasektoris. [+]

. Masters in Sustainable Tourism sihtkohad ja territoriaalse turismiplaneerimine Säästev areng on saanud uue paradigma sajandil, nii avalikus kui erasektoris, rahvusvahelise kohalikule. Turismisektoris, selle paradigma kristalliseeruda mõte säästva turismi, mis keskendub keskkonna-, sotsiaalseid ja majanduslikke aspekte selles sektoris. Üha valitsusasutuste, teadusasutuste, turismisihtkohad, ettevõtted ja rahvusvahelised organisatsioonid, kes hoolivad integreerida säästvuse kriteeriume oma poliitikat. Ostelea on otsustanud rakendada magistriõppesse säästva turismi sihtkohad ja territoriaalse Turism planeerimine, mille eesmärk on koolitada spetsialiste ja juhte, kes viivad muutus säästvale planeerimise ja juhtimise turismi tegevuse eesmärgil, kas avaliku halduse või erasektoris. Meet viimane uurimus Ostelea kohta "ökoturism ja taastuv Hispaanias", mis analüüsib ja vaadata üks turismi vorme, et on kogenud suurem kasv viimastel aastatel. Põhjused uurida Master: Kaheksa põllutööd turismi valdkonnas Barcelonas kogemusi säästva planeerimise. Ostelea on liitunud liige Maailma Turismiorganisatsiooni (OMT). Liitu WTO algatustes nagu Knowledge Network tagab akadeemilise programmi kvaliteeti. Research Group: osa teaduskonna magistriõppe integreeritud rühma valdkondadevahelisi Turism (OSTELEA GRIT-EAE), mis keskendub oma teadusliku tootmise valdkonnas rahvusvahelise turismi juhtimise. Eesmärgid Meistrid säästva turismi turismisihtkohtade planeerimise ja territoriaalse võimaldab teil: KNOW säästva turismi INDUSTRY Omandada teadmised planeerimise ja juhtimise turismisihtkohtade kasutusele jätkusuutlikkuse kriteeriumid. Aru Alused säästva territoriaalse arengu, säästva turismi ja selle mõju pildikvaliteeti kohtades. ARENG strateegilisi plaane Design strateegiad ja plaanid taaselustamine ja turistide diferentseerimine põhineb säästva turismi juhtimine, nii küps ja areneva sihtkohtadesse. õIGUSRAAMISTIKU Teades reguleeriva raamistiku territoriaalse planeerimise eri tasanditel ning nende mõju juhtimise turismisihtkohti. VÕIMALUSED Nimetage ärivõimalusi: analüüsida jätkusuutlikkuse kui konkurentsieelise kujundada, edendada ja turustada uusi turismitooteid. TECHNOLOGIES Teades ja rakendades infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni ja turismi turundus disain.... [-]

Magister Sensor Süsteemi Insener (SSE)

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta September 2018 Holland Groningen

See kapten valmistab teid helge tulevik põnev maailm arenenud sensor rakendusi. Domeeni, mis on kiiresti kasvav, pakkudes igasuguseid huvitavaid väljavaateid te ambitsioonikaid insenere. Jooksul ülemaailmselt oluline domeen tervise sensor rakendusi annab täiesti uusi võimalusi, et jälgida, tervendada, raviks ja hoolduseks inimesed. [+]

Sensor System Engineering: www.hanzegroningen.eu/msse Kirg tehnoloogia ja inseneriteaduse? Kas avatud mõtlemisega, sulle meeldib venitada piirid, et teada saada, mis on seal? Kas te võtate ise arendada uusi viise, et liikuda tehnoloogia ees, eriti tervishoiu valdkonnas? Siis võta hetk, et kaaluda võimalust meiega liituda üheks aastaks lõpule Sensor System Engineering (SSE) kiitusega magistriõppekava. Programmi ülevaade Üldteadmised sensorirakendused vaja mis tahes liiki spetsialiseerumist Spetsialiseerunud teadmisi kaasates andurid tervishoiu valdkonnas Autasud sisu Magistritöö projekti (30 ECTS) Üldteadmised sensorirakendused vaja mis tahes liiki spetsialiseerumist Lineaaralgebra (4 AP): matemaatika vaja järgmiseks mooduleid. Täpsem andmeanalüüsi (4 AP): integreerida tulevad andmed mitme keeruline andurid ja tõlgendada andmeid korrektselt Modelleerimine ja simuleerimine (4 AP): teooria ja tööriistad modelleerimiseks keerukaid süsteeme ning analüüsida ja esindavad simuleeritud andmeid. Andmed kesksemaks arhitektuur (4 AP): arhitektuuriliselt sensorisüsteemide tasandil süsteemi arhitektuuri suured taotluse andmeid ja tasemel digitaalse signaalitöötluse (DSP). Spetsialiseerunud teadmisi kaasates andurid tervishoiu valdkonnas Tooted ja teenused Tervis (4 AP): kasutades reaalseid juhtumeid õppida kogu projekteerimise protsess on tervisega seotud Andursüsteemi. Sensor rakendused tervis (3 EAP): uurimine sensorirakendused bioloogia, tehnoloogia, diagnostika ja taotluse tervise keskkondades nagu haigla ja koduhooldus. Autasud sisu Kutseoskusi (3 EAP): õppimine paista professionaalse fi eld arendades oluline professionaalne, mitte-tehnilised oskused. Teadus- ja eetika (5 ECTS): õppimine on vajalik teadustöö oskusi, samuti võime mõelda eetilisi küsimusi. Ühenduse toetus (1 EAP): moodustavad võrgustiku õpilased, et aidata neil konkreetsete probleemide lahendamiseks on multidistsiplinaarne seade. Magistritöö projekti (30 ECTS) Kuue kuu uurimisprojekti domeeni sensori tehnoloogia ja tervise valdkonnas, teadusasutus või ülikooli osakond, mille tulemuseks on magistritöö. [-]

Master Project Management

OBS International - Online Business School
Online Täisajaga õpe Osaajaga 12 kuud June 2018 Hispaania Barcelona + 1 veel

Master Project Management eesmärk on koolitada õpilasi saada Project Management Professional (PMP) ® sertifitseerimine, et nad teavad, kuidas viia, plaani, korraldab ja jälgib keeruline ja globaalse projektide saavutada seatud eesmärgid seoses tulemusi ja tõhusust. [+]

. Online Master projektijuhte saavutada oskusi juhtiv, planeerimine ja juhendamine globaalse projektide Ülevaade Master Project Management Español y Bilingüe Praegune turu dünaamika ja ettevõtted, et juhtida see tekitab järjest enam vaja hallata mitme projektiga korraga. Selle tulemusena juhtkonna tasandil on oluline teada staatuse firma projekte kogu aeg, ulatus projektide firma kaalub läbiviimisel ja projektide tulemusi, mis on lõpule viidud. Parim viis ettevõtetel teha on kvaliteedi tagamine, oskusi ja võimeid oma projektijuhid. Master Project Management eesmärk on koolitada õpilasi saada Project Management Professional (PMP) ® sertifitseerimine, et nad teavad, kuidas viia, plaani, korraldab ja jälgib keeruline ja globaalse projektide saavutada seatud eesmärgid seoses tulemusi ja tõhusust. OBS Business School, Registreeritud Haridus Provider (REP) Project Management Institute (PMI) OBS Business School on hinnatud ja tunnustatud VABARIIK ERK, maailma suurim projektijuhtimise jäsenyhdistykset. Reps on organisatsioonid, mis on heaks kiidetud PMI aidata projektijuhid saavutada ja säilitada PMP sertifitseerimine, samuti teiste ERK professionaalsusele. Need organisatsioonid on täidetud PMI ranged kvaliteedikriteeriumid kursuse sisu, õpetaja kvalifikatsioon ja pedagoogilise disaini. Karjäärivõimalused Projekti juht programmijuht portfellihaldur Program Management Amet (PMO) Project Leader Eesmärgid Juhtida keerukaid projekte tõhusalt ja tulemuslikult Plii meeskonnad arendades juhtimisoskusi ja tehnikaid haldamise inim- ja materiaalsete ressursside Viia kehtivad ettevõtete vajaduste projektijuhtimise haridusega parim turutavadel Alusta oma ettevalmistust PMP sertifitseerimise eksami alates PMI abiga ja teadmisi meie õpetajate meeskond, kellel PMP sertifitseerimine, mis annab teile krediiti vaja registreerida PMP on registreeritud kaubamärk Project Management Institute, Inc. Ainekava Master Project Management Kõik teemad, mis on määratletud teksti, A Guide to Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide)... [-]

MA Rahvusvahelise Turismi Juhtimise

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
ülikoolis Täisajaga õpe October 2018 Hispaania Madrid Barcelona

MA International Tourism Management, eriala Juhtimine International Tourism sihtkohad, eesmärk on õpetada spetsialistid ja juhid viia globaalse äri projektide turismisektoris. [+]

MA International Tourism Management MA International Tourism ManagementErialal juhtimine International Tourism sihtkohad, eesmärk on õpetada spetsialistid ja juhid viia globaalse äri projektide turismisektoris. Põhjused võtta Master: Hispaania versioon sellest master on reastatud parimate seas 100 meistreid maailma turism ja Hospitality kategooriasse vastavalt Eduniversali magister Ranking Worldwide 2015-2016. Hispaania versioon sellest master on paremuselt kolmas Meister Hispaanias. Ostelea on liitunud liige Maailma Turismiorganisatsiooni (WTO). Maailma Kaubandusorganisatsiooni liikmeks tagab akadeemilise programmi kvaliteeti. Ostelea kuulub Asociación Española de Profesionales del Turism (AEPT - Hispaania Association of Tourism Professionals). Professional praktika ettevõtteid ja institutsioone, mis on seotud sektoris. Osalemine sektori messi: Õpilased oktoobris istungil osaleda Fitur messi (Madrid), mida peetakse tähtsuselt teine ​​turismimessil maailmas. Rahvusvaheline teaduskonna: Mõned sisu teatud kursused on õpetanud õppejõud Ostelea partner ülikoolide ja ettevõtete koolides. Eesmärgid MA International Tourism Management annab teile järgmisi eeliseid: Ülevaate turismitööstuse Ehitus firma teadmistebaasi turisminduses, et rahvusvahelisest vaatepunktist ja alati täidesaatva lähenemist. ÜLDVISIOON Koolitus juhtidele varustatud hallata turism ettevõtted ja kes on suutnud saavutada oodatud tulemusi ülemaailmsel tasandil. Strateegiliste plaanide arendamise Õppimine võtmetegurid koostamisel strateegilise ja vahetu tegevuskavad rahvusvaheline turismi seaded. Jätkusuutliku innovatsiooni ja juhtimine Arendamine oskused globaalse juht turismifirmad, et nad saaksid teha koostööd, välja tuua ja participatively kõigi liikmete meeskond. Juhtimiskoolituse Arendamine oskused globaalse juht turismifirmad, et nad saaksid teha koostööd, välja tuua ja participatively kõigi liikmete meeskond. õppekava Ostelea Master in International Tourism Management on jagatud 5 moodulitest: Struktuurid ja rahandus turismisektori Talent ja uuenduste juhtimine Strateegiline juhtimine ja tegevust turismi sihtkohti Turundus ja turustamine hotelli ja restorani ettevõtted Magistritöö tööalane karjäär... [-]

Master International Business (MIB) (Euroopa Ja Meile Akrediteeringuid)

The International University in Geneva
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 aasta February 2018 Šveits Genfis + 1 veel

Master of International Business (MIB) on mõeldud õpilastele huvitatud jälitavad karjääri rahvusvahelist ärijuhtimist. Aste on suunatud viimaste üliõpilastele või töötavad spetsialistid on vähem kui kaks aastat kogemusi. MIB annab põhjaliku sissejuhatuse rahvusvahelise äri: kuidas ettevõtted turul ja tegutseda rahvusvahelisel tasandil? Millised on kommunikatsiooni ja kultuurialaseid väljakutseid ettevõtetele täna? Millised on eetiline ja sotsiaalne vastutus äri maailmas? [+]

. Põhieelis Master of International Business Šveits on dünaamiline ja mitmekultuurilise õpikeskkonna; Ülevaade peamiste äri teooriate ja tavade; Praktiline kommunikatsiooni ja läbirääkimisoskus sisenemiseks multikultuurses töökohal; Teadmisi hiljemalt globaalse äri suundumusi ja probleeme; PROFILE Master of International Business (MIB) on mõeldud õpilastele huvitatud jälitavad karjääri rahvusvahelist ärijuhtimist. Aste on suunatud viimaste üliõpilastele või töötavad spetsialistid on vähem kui kaks aastat kogemusi. MIB annab põhjaliku sissejuhatuse rahvusvahelise äri: kuidas ettevõtted turul ja tegutseda rahvusvahelisel tasandil? Millised on kommunikatsiooni ja kultuurialaseid väljakutseid ettevõtetele täna? Millised on eetiline ja sotsiaalne vastutus äri maailmas? MIB Programmi detailid Kalender: MIB programm on neli alguskuupäev: september, november, märts ja mai. Sisu: Lisaks põhitegevusele kursused, Master of International Business rongide üliõpilaste olla oskavad rahvusvahelise äritavasid tugev kultuuridevaheline keskenduda. Programm pakub üleilmset perspektiivi teemadel nagu rahvusvaheline turundus, kultuuridevaheline läbirääkimiste ja inimressursse ning eesmärk on ühendada teooria praktikaga. Master of International Business koosneb 14 kursusi võtta ühe aasta jooksul päevast. Matemaatika: Õppejõud IUG Šveitsis, on rahvusvaheline kogemus, praktiline orientatsioon ja keskendus oma õpetuse. Õppejõud on õpilasekeskne ja kohustatud edendama motiveeriva õpikeskkonna. Uuring Šveitsis: Genfi kuulub valige rühma tõeliselt "rahvusvahelise" linnades üle maailma, mistõttu on ideaalne koht õppimiseks rahvusvahelise juhtimise. Lugege lähemalt uurides Genfis. Rahvusvaheline võrgustik International University Genfis on loonud tugeva võrgustiku arendamine vahetusprogramme 17 ülikooli maailmas. Lugege lähemalt meie rahvusvaheline võrgustik. Oma karjääri OMA MIB MIB lõpetajad on läinud edasi karjääri rahvusvahelised ettevõtted, pereettevõtted, rahvusvahelised organisatsioonid ja valitsused. Karjäär teenused: International University Genfis näeb ette nõustamist, mis aitavad õpilastel oma karjääri otsuseid. International University Genfis näeb ette KARJÄÄRINÕUSTAMINE aidata... [-]