Filter
Magistrikraadid
Austria Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Psühholoogia Austria. Säästa aega ja leia siit kogu info Psühholoogia magistriõppe kohta Austria

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Psühholoogia on inimese vaimu uuriv valdkond. Psühholoogid töötavad haiglates, kliinikutes ning vaimse tervise asutustes ning ka akadeemilistes institutsioonides õpetajatena või teadlastena. Psühholoogid võivad töötada kümnetes erinevates valdkondades, kuna teadmised inimeste käitumise kohta on igal pool nõutud.

Austria üliõpilaste erinevaid selles riigis 's "tasumata " kultuur. Austria on suurepärane välismaale õppima valik üliõpilastele, kellel on huvi saksa keele.

Magister Psühholoogia Austria. Leia kogu info ülikoolide kohta Austria ja võrdle magistriõppe programme Psühholoogia

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Psühholoogia, Austria

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Webster Vienna Private University

Websteri ülikooli magistrikraad psühholoogias rõhuasetusega nõustamispsühholoogias on arenenud rahvusvaheline ingliskeelne programm, mille eesmärk on rahuldada kasvavat n ... [+]

Master of Arts (MA) psühholoogias, rõhuasetusega psühholoogia nõustamisel

Websteri ülikooli magistrikraad psühholoogias rõhuasetusega nõustamispsühholoogias on arenenud rahvusvaheline ingliskeelne programm, mille eesmärk on rahuldada kasvavat nõudlust kvalifitseeritud spetsialistide järele, kes abistaks emotsionaalses hädas olevaid inimesi tänapäeva kultuuridevahelises ühiskonnas. MA psühholoogias rõhuasetusega nõustamispsühholoogias valmistab üliõpilasi ette mitmesuguste põnevate karjääride jaoks. Vastavate kutsealade hulka kuuluvad vaimse tervise agentuurid, sotsiaalteenused, erapraksised, personaliosakonnad, personali osakonnad ning mitmesugused haridus- ja organisatsioonilised seaded.... [-]

Austria Viin
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles