Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Raadiouuringud magistriõppe programmis!

Magistrikraad on ülemaailmne tunnustatud akadeemiline nimetus, mis toetab vastavas bakalaureuse programmis välja arendatud oskusi. Magistrikraadi programmidele vastuvõetud üliõpilased on harilikult juba lõpetanud tervikliku kõrghariduse kursuste mitmesuguste erialade, sealhulgas, kuid mitte ainult, inglise, ajaloo, põhi matemaatika, humanitaarteaduste, filosoofia, kunsti ja sotsiaalteaduste valdkonnas.

Mis on raadioteaduste magister? See ranget õppetööd on üldjuhul lõpule viidud umbes kahe aasta jooksul ning see eeldab põhjalikku ülevaatust ja haridust tänapäeva raadioreklaami kõigis aspektides nii ettevõtte kui ka vabakutselises keskkonnas. Õpilased peaksid ootama õppima raadio- ja heli tootmist ja toimetamist, mikrofoni võtteid, salvestus- ja veebikogemusi, programmi loomist ja planeerimist, andekate valimist, meeskonnatöö ja projektijuhtimist, muu hulgas ka nendega seotud valdkondades. Täiendav tähelepanu pööratakse meelelahutusega seotud moraalsetele ja eetilistele kaalutlustele.

Õpilased, kes edukalt teenivad magistrikraadi raadiouuringutes, on varustatud oskustega, mida on vaja mitmesuguste konkureerivate ülemaailmsete ettevõtete töö tegemiseks, ning neid töötab sageli varem ja nad suudavad nõuda kõrgemaid palku kui nende vähem haritud kolleegid.

Raadiouuringute magistrikraadi omandamise maksumus erineb oluliselt nii kooli kui ka geograafilisest piirkonnast, nii et huvitatud õpilastel soovitatakse otse konkreetse ja asjakohase õppetööga seotud teabe saamiseks otse iga huvipakkuva kooli.

Raadioteadus kraadide omanikud on valmis töötama laia valiku multimeedia suutlikkust. Paljud kohe otsivad tööd raadio tootmises, programmeerimises, uudistes, reklaamide väljakuulutamisel ja reklaamimisel muu hulgas. Kuigi paljud õpilased otsivad otsekohe pärast lõpetamist meelelahutussektoris või kõrghariduses, siis teised kasutavad raadioteemade kraadi astmeliselt veelgi kõrgema taseme saavutamiseks.

Kui raadiouuringute magistrikraad kõlab teie jaoks sobilikuks õpinguteks, uurige arvukaid haridusvõimalusi, mis on kogu meie andmebaasi kaudu kättesaadavad. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Raadiouuringud

CPA Online

Kui soovite täielikku koolitust raadio keskmise, me Õppinud CPA Online raadio vajate. See on online magistrikraadi on läbi paljude harjutuste põhiküsimustes Professionaal ... [+]

Master raadio

Kui soovite täielikku koolitust raadio keskmise, me Õppinud CPA Online raadio vajate. See on online magistrikraadi on läbi paljude harjutuste põhiküsimustes Professionaalsete raadio: kõne, dubleerimine, interneti raadio ja loominguline raadio.

Selle sisu kapten online raadio on suunatud vajadustele tööturul täna nõuab professionaalne profiilid. Toetanud professor prestiiži ja saate osaleda arutelu tööstusharu spetsialistid kaudu streaming.

Kui kapten lõppes raadio Võtan ülikoolidiplom koos EAP lisaks oma podcasti kanal kogu oma töö, see näitab kui esitlus, mis aitab teil võtta oma esimesi samme raadio turg .

See on avar kapten töökohti, ning saate käivitada raadiosaade alates ideest kuni valmistoote, kasutades selleks kõiki oma oskusi. Hakka spetsialist raadioside CPA Online!... [-]

Hispaania Zaragoza
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1250 tunde
Online
Loe edasi eesti keeles
Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Meie lõpetanud televisiooni-, raadio- ja filmiprogramm näitab teile, kuidas filmid on suunatud, kuidas on kirjutatud televisiooni- ja filmistsenaariumid ja kuidas raadios ... [+]

Meie lõpetanud televisiooni-, raadio- ja filmiprogramm näitab teile, kuidas filmid on suunatud, kuidas on kirjutatud televisiooni- ja filmistsenaariumid ja kuidas raadiosaateid valmistati. Õppige, kuidas lugusid lugudele visuaale ja heli saata. Sa uurite tootmise, levitamise ja näitamise süsteeme. Ja teie töötate meie kogenud õppejõududega, et omaenda huve ja eesmärke rajada oma programm.

Samuti saate õppida edukatest ja kuulsatest külaliste kõnelejatest, kes külastavad ülikoolilinnakut või liituvad klasside kaudu Skype'i kaudu. Meie ühendused Los Angeleses, New Yorgis ja muudes ülemaailmsetes meelelahutuskeskustes pakuvad teile professionaalset nõu ja nõuandeid televisiooni, raadio, filmi ja veebi loomise kohta.... [-]

Ameerika Ühendriigid Siracusa
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles