MASTERSTUDIES

Leia parimad Osakoormus Rahvusvaheline ajakirjandus Lõuna-Ameerikas

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Rahvusvaheline ajakirjandus on ideaalne kirjanikud, kes tahavad aru tingimused, praeguste sündmuste ja poliitilised sündmused välis- ja puuduliku ühendusega piirkondades üle maailma. International ajakirjanikud võivad veeta aega tööd, et tagada sõnavabadust ning vabadust informatsiooni vähem tuntud riikides.

Kui soovite suurendada oma teadmisi sotsiaal-, kultuuri-, haldus-ja ajaloolisi vaateid Lõuna-Ameerika ja Ladina-maailma, see on mandri teile.

Osakoormus Rahvusvaheline ajakirjandus Lõuna-Ameerikas. Saad kõik infot Osakoormus Rahvusvaheline ajakirjandus ja kooliga Lõuna-Ameerikas otse!

1 Tulemused Rahvusvaheline ajakirjandus, Lõuna-Ameerika Filter

Mestrado profissional em produção jornalística e mercado

ESPM
Magister
märts 2021
<
Osakoormus
Portuguese (Brazil)
Ülikool

OMPC, MRPMM, ESPMi, MRMM ja ESPMi teemal on võimalik tutvuda haliidaprofessionaalidega, et parandada ja edendada tootearendust, tutvustada ja tutvustada nõudmisi organisatsioo ...

Loe edasi