MASTERSTUDIES

Leia parimaid Rahvusvaheline kommunikatsioon Šveitss siin

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Lõpetajad, kes täidavad rahvusvahelise kommunikatsiooni programm meie muidugi võib leida tööd erinevates valdkondades. Mõned ühised seisukohad eksisteerida tööstusharudes, sealhulgas globaalse meedia globaalne side, rahvusvahelise turunduse, rahvusvahelise turu-uuringute ja rahvusvahelise brändi juhtimine. 

Šveits, ametlikult Šveitsi Konföderatsioon on föderaalne parlamentaarne vabariik, mis koosneb 26 kantoni, kus Bern kui iste on föderaal asutustele. Šveits 's sõltumatus ja erapooletus on juba ammu austatud Euroopa suurriikide. Šveits on rahulik, jõuka ja stabiilse kaasaegse turumajanduse madala tööpuudusega.

Top Osakoormus Rahvusvaheline kommunikatsioon Šveitss. Saad kõik infot Osakoormus Rahvusvaheline kommunikatsioon ja pöörduge kooli Šveitss!

1 Tulemused Rahvusvaheline kommunikatsioon, Šveits Filter

Magistrikraad Advanced Studies in Intercultural Communication (MIC)

USI Università della Svizzera italiana
Magister
nov 2020
<
Osakoormus
<
8 nädalat
Inglise
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Ülikool
Online

Kõige põhjalikum kultuuridevahelise suhtluse programm mitmekesisusega tegelevatele spetsialistidele. Kolmes riigis 18 moodulis jaotatuna koosneb MAS kaheksast õppenädalast ja ...

Loe edasi