Filter
Magistrikraadid
Aafrika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Leia parimad Osakoormus Rahvusvaheline raamatupidamine Aafrikas

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Isegi kui valite Ida-Aafrika mütoloogiline, lummav Tansaania; Senegal, maa teranga või Lõuna-Aafrika, selle laia võimaluste leotada ja teenima, teadus Aafrikas on suur.

Osakoormus Rahvusvaheline raamatupidamine Aafrikas. Saad kõik infot Osakoormus Rahvusvaheline raamatupidamine ja kooliga Aafrikas otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Rahvusvaheline raamatupidamine, Aafrika

University of Johannesburg

Üliõpilane peaks arendama rakenduslikku eripädevust raamatupidamispõhimõtete valdamisel, tõlgendamisel, mõistmisel, analüüsimisel ja rakendamisel finantsarvestuse valdkon ... [+]

Üliõpilane peaks arendama rakenduslikku eripädevust raamatupidamispõhimõtete valdamisel, tõlgendamisel, mõistmisel, analüüsimisel ja rakendamisel finantsarvestuse valdkonnas. Piiratud ulatusega väitekirja kaudu peaks kvalifitseeruv üliõpilane näitama tõendeid iseseisva ja originaalse teadusliku töö kohta.

Vastuvõtutingimused: potentsiaalsel üliõpilasel peaks olema raamatupidamise või kraadiõppe diplom raamatupidamise alal või finantsjuhtimisega seotud kraadiõppe diplom uue NQF-i tasemel 8 / vana NQF-i tase 7. Teise võimalusena on mõni muu nelja-aastane kvalifikatsioon uue NQF-i tasemel 8 / vana NQF-i tasemel. tase 7 ja sellega seotud raamatupidamiskogemus, mida raamatupidamisosakond peab asjakohaseks ja piisavaks. Raamatupidamisosakond võib nõuda ettevalmistavat õpet ja sisseastumiseksamit. Järgneb valikuprotsess.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Jaanuar 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles