Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Saksa keele uuringud siin!

Magistrikraadi antakse neile, kes on läbinud arenenud haridusprogramm. Mõeldud õpilastele, kes on juba lõpetanud nelja-aastase kraadi, see täiendav uuring suurendab arusaamist õpilase valitud valdkonnas. Programmid nõuavad täiendavaid üks kuni kaks aastat tööd ja praktilisest katsest õppinud materjali.

Mis on Master saksa Uuringud? Need kraadi on neile kraadiõppurid, kes kavatsevad töötada Saksa kultuuri professionaalselt. Täiustatud Õppekava arendab saksa keele oskusi ja arusaamist Saksa kultuuri. Mõned kraadi on kitsalt keskendunud ainult analüüsides saksa keele ja konkreetsete aspektide Saksa ühiskonnas. Teised on üldisem ja võib kombineerida äri kraadi osana dual peamised. Enamik nõuab õpilasi näidata tuttav keele enne registreerimisega.

Paljud lõpetajad oskavad saksa ladusalt ajaks nad lõpetavad oma õpinguid. Läbi lugemise ja kirjutamise harjutused, nad õpivad analüüsima kõne- ja konkreetsete jaotama. Õpilasi paremini tuttavaks Saksa mõjutab maailma poliitikasse, kunsti, filosoofia ja tehnoloogia.

Kulud nende programmide erineda. Huvilistel tuleks ühendust haridusasutuste otse tasu ja õppemaksu määrad. Tuleviku üliõpilased peaksid ka planeerida oma elu- ja transpordi vajadustele õpingute ajal.

Pärast viimistlus üks neist kraadi programmid, lõpetajad on kõrgelt arenenud ja spetsialiseeritud oskuste kogumi. Saksa organisatsioonid sageli otsida töötajaid, kes võib aidata kultuurilise lüngad ja laiendada võimalusi teistes riikides. Need spetsialistid võivad võtta rollides juhid ja ettevõtete arengu spetsialistid saksa ettevõtted. Õpilased saavad sisestada ka hariduselus saksa keele õpetajatele.Mõned tööd leida kui tõlkija või piirkondlikud juhendid. Teadmised saksa kultuuri ka valmistab lõpetajate karjääri turunduses mõned Euroopa tooteid.

Oluline on kaaluda nii palju võimalusi kui võimalik enne otsustamist õppetöö. Võite leida, et online kolledžid hästi töötada, kui teil on konkreetseid sõiduplaani vajadustele. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Saksa keele uuringud

Faculty of Humanities, Charles University

Praha Karli Ülikooli humanitaarteaduskond (FHS) pakub filosoofia magistri- ja doktoriõppe programme saksa keeles. Keskendutakse filosoofia interdistsiplinaarsele ja kultu ... [+]

Praha Karli Ülikooli humanitaarteaduskond (FHS) pakub filosoofia magistri- ja doktoriõppe programme saksa keeles. Keskendutakse filosoofia interdistsiplinaarsele ja kultuuridevahelisele võrgustikule: Fenomenoloogilist filosoofiat, filosoofilist antropoloogiat ja kaasaegset filosoofiat puudutavate põhiküsimuste taustal käsitletakse kursustel epohhiliste künniste, kultuuridevahelise filosoofia, kunstifilosoofia ja oikoloogilise filosoofia interdistsiplinaarse projekti analüüse. avada uusi perspektiive nii majanduse kui ka ökoloogia põhiküsimustes. Selles suunas on kursused huvipakkuvad ka kõigile neile, kes tegelevad kultuuriuuringute ja kultuuride teooriatega. Peamine mure ei ole lihtsalt „kultuuri” kontseptsioonide eeldamine, vaid nende filosoofiline küsimine.... [-]

Tšehhi Prague 5
Oktoober 2019
Saksa
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Saksa keele õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse arendada oma akadeemilisi huve saksakeelsete maade ühiskondades, kultuurides, kirjanduses ja filmides keskajast kuni ... [+]

Saksa keele õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse arendada oma akadeemilisi huve saksakeelsete maade ühiskondades, kultuurides, kirjanduses ja filmides keskajast kuni tänapäevani.

Saksa õppetöö MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib Saksa keele osakond kaasaegsete keelte koolis. Programm on suunatud neile, kes soovivad laiendada oma arusaama ja teadmisi saksa kirjanduse, kultuuri ja ajaloo kohta või jätkata doktorikraadi tasemel.

TähtsündmusedÕpilased saavad hoolikalt tasakaalustatud kombinatsiooni koolitustest kõrgtehnoloogiliste uurimismeetodite ja oskuste kohta, ülevaadet saksa õpingute hetkeseisust ja spetsialiseerumisest ükskõik millises Saksa õppevaldkonnas.Teil on isiklik ligipääs õpetajatele, kellel on erialateadmisi erinevates valdkondades saksa õpingutes (keskaegne kirjandus, 19. sajand, realism, historiograafia, kultuurimälu ja film).Õpetamine on suunatud sõltumatute uuringute julgustamisele ja juhtimisele.Sa oled osa meie sõbralikust osakonnast ja edukatest ja tihedalt seotud ülikoolikogukondadest, kus on palju õpilasi meie partneri ülikoolist Bonnis.Kursus pakub ligipääsu õpetajatele, kellel on erialateadmisi mitmesugustes valdkondades saksa õpingutes, sealhulgas keskaegne kirjandus, 19. sajand, realism, historiograafia, kultuurimälu ja film.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles