Filter
Magistrikraadid
Saksamaa Bremen Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Bremen - Parimad magistriõppe programmid Bremen

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Tulu Master nõuab kaks aastat hariduse pärast teenida bakalaureuse. See edasijõudnud võivad aidata õpilastel saavutada oma haridus- ja tööalaseid eesmärke, nagu külmavärinad magistriõppesse aidata koolitada õpilaste teadmisi ja oskusi, mida nad vajavad, et maa karjääri oma unistused.

 

Saksamaa on suurepärane sihtkoht rahvusvahelistele scholarsand on kõrge kvaliteediga kõrgharidussüsteemi. Selle väärtus haridustase on paranenud Saksamaa 's tugevat majandust. Välisüliõpilased nautida suurepärast elatustaset turvaline ümbrus. Berliinis on kapitali.

Mis port jõel Weser Loode Saksamaa, Bremen on tööstus- ja kaubandusomandi linna. See rahvaarv on üle 500.000 elanikku. See on koduks mitmete ülikoolide ja kolledžite.

Magistriõpe Bremen. Magistriõpe parimates ülikoolides Bremen. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

International Graduate Center - Hochschule Bremen

Programm pakub põhjalikke teadmisi ELi poliitika, ELi majanduse, ELi õiguse ja ELi haldusalade, teemakohaste keeleoskuste ja kultuuridevahelise pädevuse ning seega Euroop ... [+]

Avalik kord - äriõigus - rahvusvahelised suhted

Inglise keele õppe eesmärgiks on kvalifitseerida nii kohalike kui ka välismaiste koolilõpetajate kvalifikatsiooni Euroopa ja riiklike ja rahvusvaheliste ülesannete ja juhtivate positsioonide jaoks Euroopa ettevõtetes, organisatsioonides ja haldusasutustes.

Programm pakub põhjalikke teadmisi ELi poliitika, ELi majanduse, ELi õiguse ja ELi haldusalade, teemakohaste keeleoskuste ja kultuuridevahelise pädevuse ning seega Euroopa tasandi ülesannete, protsesside ja otsuste integreeritud ja võrgustike vaatevinklist.

Aeg-ajalt teema: praegused kriisid Euroopas ja võimalikud vastused!

Euroopa avaliku ja erasektori juhtimismoodulid pakuvad ka Euroopa juhtimise valikaineid ja tutvumist Saksa ajaloo, ühiskonna, kultuuri ja majanduse kohta.... [-]

Saksamaa Bremen
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International Graduate Center - Hochschule Bremen

Lennu kiirete arengute tõttu muutub rakenduslik teaduslik uurimus pilootide, hooldusinseneride ja tehnilise personali jaoks üha huvitavamaks. ... [+]

Master of Engineering (M.Eng.)

Lennu kiirete arengute tõttu muutub rakenduslik teaduslik uurimus pilootide, hooldusinseneride ja tehnilise personali jaoks üha huvitavamaks. Taotlejad peavad olema juba läbinud lennundusjärgus bakalaureusekraadi, et saaksime osaleda meie magistriõppes Aeronautical Management. Magistriprogramm valmistab ette õpilasi lennundustööstuse, lennuettevõtjate ja lennundusasutuste juhtivatel kohtadel. Õppejõud on ülikooli õppejõud ja praktilised kogemused erinevatel lennundusvaldkondades.

Õppetunnid toimuvad täielikult inglise keeles. Uuringute algus on oktoobris talve semestri jaoks.

[-]
Saksamaa Bremen
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International Graduate Center - Hochschule Bremen

Rahvusvaheline MBA on Saksa akrediteeritud kraadiõppekava IBSA kaheastmeline magistriõppekava, mida pakub International Business School Alliance (IBSA). ... [+]

IBSA võrgu kahekordne magistrikraad

Rahvusvaheline MBA on Saksa akrediteeritud kraadiõppekava IBSA kaheastmeline magistriõppekava, mida pakub International Business School Alliance (IBSA).

Programmis osalemine tähendab, et lõpetasite kraadiõppe kahel kraadil ainult ühe aasta jooksul: Brüsselis asuv MBA, pluss veel üks kraad, sõltuvalt partnerülikooli valikust.

See tähendab ka seda, et elate kahes erinevas riigis ja õppite väga mitmekesise üliõpilaskonnaga. Esimene semester sisaldab alati põhilisi mooduleid. Võite kas õppida põhimooduleid Bremenis, Saksamaal ja valida üheksast viiest partneri äritegevuse erialast. Või seadke oma kaks kraadi ümberringi: spetsialiseerumine logistika ja tarneahela juhtimise alustamiseks ühes meie viiest partnerülikoolist. Kolmanda semestri jooksul saate oma magistritöö oma spetsialiseerumise teema kohta kirjutada.... [-]

Saksamaa Bremen
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles