Filter
Magistrikraadid
Saksamaa Oldenburg Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Oldenburg - Parimad magistriõppe programmid Oldenburg

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Tarbekunst on ülioluline, et muuta meeldiv disainilahendusi kõikides eluvaldkondades. Ilma nendeta oleks maailm väga igav. Master in Applied Arts annab teile sügavam mõistmine kasutamise kunst neis praktiline valdkondades.

Saksamaa on suurepärane sihtkoht rahvusvahelistele scholarsand on kõrge kvaliteediga kõrgharidussüsteemi. Selle väärtus haridustase on paranenud Saksamaa 's tugevat majandust. Välisüliõpilased nautida suurepärast elatustaset turvaline ümbrus. Berliinis on kapitali.

Magistriõpe Oldenburg. Magistriõpe parimates ülikoolides Oldenburg. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Saksamaa
Oldenburg
Õppe tüüp
Tempo
University of Oldenburg

EMMIR on Euroopa Master Rände ja kultuuridevaheliste suhete. Tegemist on esimese Aafrika-Euroopa Erasmus Mundus Magistrikraadi Migration Studies. EMMIR ühiselt juhivad ko ... [+]

EMMIR on Euroopa Master Rände ja kultuuridevaheliste suhete. Tegemist on esimese Aafrika-Euroopa Erasmus Mundus Magistrikraadi Migration Studies. Esimene kohordi sätestatud õppima september 2011; alates 2013 programm on täielikult akrediteeritud siseriiklike asutuste osana Euroopa pilootprojekti JOQAR.

EMMIR ühiselt juhivad kolme Aafrika ja nelja Euroopa ülikoolid, hõlbustanud laiem partnerite võrgustik. Erinevad assotsieerunud organsiations piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil anda olulist abi õpilaste praktikume ja kõrgkoolilõpetajate tööhõive. Seitse partner institutsioonide aastat potentsiaali hosts ajal oma õpinguid on:

Ülikooli Oldenburg, Saksamaa (koordineeriv) Ahfad Ülikooli Naised, Omdurman, Sudaan Mbarara Ülikooli Science & Technology, Uganda Ülikooli Nova Gorica, Sloveenia University of South Bohemia, Tšehhi Vabariik Ülikooli Norra Stavanger Ülikooli mõjusamalt, Johannesburg, Lõuna-Aafrika ... [-]
Saksamaa Oldenburg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Täielikult võrgustatud, rahvusvahelise tehnoloogiajuhtimise täiustatud õppe (MTEL) kraadiõppe programm on mõeldud spetsiaalselt töötavatele täiskasvanutele, kes soovivad ... [+]

Poolhinnad uutele taotlejatele (kuni 1. augustini 2019)

Rakenda MTEL-i programmi 1. augustiks 2019 ja saada 50% soodustust kursuse moodulitasudest 2019/2020. Abikõlblikkuse tagamiseks peate taotlema 1. augustiks 2019.

Programmi

Täielikult võrgustatud, rahvusvahelise tehnoloogiajuhtimise täiustatud õppe (MTEL) kraadiõppe programm on mõeldud spetsiaalselt töötavatele täiskasvanutele, kes soovivad oma kraadi lõpetada ilma karjääri katkestamata ja kes soovivad parandada oma ametialaseid oskusi ja oskusi tehnoloogia täiustatud õppes (TEL) . Süsteemivaates hariduse kohta valmistab MTEL-programm teid strateegiliseks ja korraldamaks tehnoloogia integreerimist ja ümberkujundamist haridussüsteemi kõigis komponentides (haldamine, õpetamine ja õppimine, teadusuuringud, IT, inimressursid ja juhtimine) ja kogu üliõpilaste elutsükkel, alates õppekava planeerimisest ja arendamisest kuni kursuse kättetoimetamiseni ja hindamiseni. MTEL on keskendunud digitaalsele ümberkujundamisele kogu organisatsiooni ulatuses, mis sobib kõikidele juhtimistasanditele ja tuleviku juhtimisele, mis rakendab tehnoloogiapõhist õppimist.... [-]

Saksamaa Oldenburg
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
5 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles