Filter
Magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Sensoorika Euroopas siin!

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Uuring sensoorne teadus on seotud viise, et inimesed tunnetavad maailma, sealhulgas puudutus, maitse, lõhn, nägemine, ja kuulmine. Samuti käsitletakse, kuidas need meeled võib kasutada teadustöös.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Sensoorika Euroopas. Saad kõik Sensoorika info ja kooliga Euroopas otse!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Sensoorika, Euroopa

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

See kapten valmistab teid helge tulevik põnev maailm arenenud sensor rakendusi. Domeeni, mis on kiiresti kasvav, pakkudes igasuguseid huvitavaid väljavaateid te ambitsioo ... [+]

Sensor System Engineering: www.hanzegroningen.eu/msse

Kirg tehnoloogia ja inseneriteaduse?

Kas avatud mõtlemisega, sulle meeldib venitada piirid, et teada saada, mis on seal? Kas te võtate ise arendada uusi viise, et liikuda tehnoloogia ees, eriti tervishoiu valdkonnas? Siis võta hetk, et kaaluda võimalust meiega liituda üheks aastaks lõpule Sensor System Engineering (SSE) kiitusega magistriõppekava.

Programmi ülevaade Üldteadmised sensorirakendused vaja mis tahes liiki spetsialiseerumist Spetsialiseerunud teadmisi kaasates andurid tervishoiu valdkonnas Autasud sisu Magistritöö projekti (30 ECTS)

Üldteadmised sensorirakendused vaja mis tahes liiki spetsialiseerumist... [-]

Holland Groningen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Technical University of Ostrava

See kursus valmistab lõpetaja tööle abipersonali kui biomeditsiiniinseneriga. Õpitulemused on väga kõrge kvaliteediga, kuna on kutsealad hästi reguleeritud Tšehhi seadus, ... [+]

Elektrotehnika teaduskond ja Computer Science

Uuring Branch

Biomeditsiinitehnika

Branch profiili

See kursus valmistab lõpetaja tööle abipersonali kui biomeditsiiniinseneriga. Õpitulemused on väga kõrge kvaliteediga, kuna on kutsealad hästi reguleeritud Tšehhi seadus, mis teavitab standardite ja kvaliteedi õppeprogrammi. Näiteks lõpetajad on õigus töötada spetsiaalselt reguleeritud meditsiinitöötajate Tšehhi kraadi selles valdkonnas, ja on valmis tugeva aluse uuringute tööd paljudes maailma osades.

Key Õpitulemused

- Teadmised

Kursus annab teadmisi, mis moodustab põhitõdesid vaja praktika tehniline meditsiiniasutused, st anatoomia, füsioloogia ja patoloogia, määratlus süsteemide bioloogiliste objektide, biofüüsika ja füüsilised meetodid raviks. Oluline osa juhendamine keskendub tehnilisi aineid, eriti teooriat töötlemise signaale ja pilte, digitaalne töödelda signaale ja pilte ning analüüsi ja tõlgendamise bio-signaale. Seoses suure ala biomeditsiinitehnika, muidugi keskendub üksikasjalikumalt aparaadiehitus, st biomeditsiini andurid; diagnostika, ravi ja laboratoorsete meditsiinilise aparatuuri; ja aparatuur kompleksid. Õpilased omandavad ka algteadmisi seotud valdkondades toimimise arstiabi, mis on vajalik tema / tema praktilise tegevuse meditsiiniliste toimingute. Seoses ametialane spetsialiseerumine kursuse lõpetaja valdab - lai ja sügav state-of-the-art teadmisi ja arusaamist teema ja ulatus konkreetse haru - lai state-of-the-art teadmisi ja arusaamist teooriaid, kontseptsioone ja meetodeid filiaali - arusaam võimaluste, tingimuste ja piirangute rakendamise tulemustest sidusharud... [-]

Tšehhi Ostrava
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles