Filter
Magistrikraadid
Jordaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Sotsiaalteadused Jordaania. Säästa aega ja leia siit kogu info Sotsiaalteadused magistriõppe kohta Jordaania

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Sotsiaalteadused aitavad õpilastel paremini mõista inimühiskonna vastastikust mõju ja süsteeme. Kaasatavad teemad võivad hõlmata seda, kuidas kogukonnad ja rahvastik moodustavad valitsusi, kehtestavad seadusi, arendavad majandussüsteeme või kuidas inimesed otsuseid teevad.

See on ametlikult tuntud Jordaania Hašimiidi Kuningriik. Jordaania on leitud Aasias. Kaheaastase tsükli koolieelse, 10 aastat alus-, kohustuslik keskhariduse 2 aastat on haridussüsteemi rahuldati siin. Siis istuda Tawjihi.

Magister Sotsiaalteadused Jordaania. Leia kogu info ülikoolide kohta Jordaania ja võrdle magistriõppe programme Sotsiaalteadused

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Sotsiaalteadused, Jordaania

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Al-Ahliyya Amman University

Master of Clinical Psychology ... [+]

Master of Clinical Psychology

[-]
Jordaania Amman
September 2019
Inglise,Araabia
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles