Magistriõpe Sotsioloogia Suurbritannia. Otsi magistriõppe programme Sotsioloogia ning võta ülikooliga Suurbritannia otse ühendust!

Magistriõpe Sotsioloogia Suurbritannia. Säästa aega ja leia siit kogu info Sotsioloogia magistriõppe kohta Suurbritannia

Sotsioloogia

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Sotsioloogia programmid pakuvad põhjalikku õpet ühiskonna funktsioonide ning organisatsioonide kohta. Tavaliselt õpitakse sotsioloogia programmis selliste teemade kohta nagu klass, kuritegevus, rass ning sugu. Samuti võidakse nõuda osalemist majanduse, ajaloo ning filosoofia loengutes.

Haridus Ühendkuningriik ametiisikule küsimust igast riigist on Suurbritannia, millel on eraldi süsteemid eri valitsused: Ühendkuningriigi valitsus vastutab Inglismaal ja Šoti valitsus, kõmri valitsuse ja Põhja-Iirimaa Executive vastutavad Šotimaa , Wales ja Põhja-Iirimaa puhul.

Magister Sotsioloogia Suurbritannia. Leia kogu info ülikoolide kohta Suurbritannia ja võrdle magistriõppe programme Sotsioloogia

Loe edasi

Rakendusliku Sotsiaalse Uuringu MRes

University of Stirling
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 12 - 30 kuud September 2018 Suurbritannia Stirling + 1 veel

Meie paindlik magistrikraadi kraad annab teile põhioskused, mida on vaja teha usaldusväärseid sotsiaalseid uuringuid, kus on võimalus valida oma erialade valdkonnad. [+]

Ülevaade

Meie paindlik magistrikraadi kraad annab teile põhioskused, mida on vaja teha usaldusväärseid sotsiaalseid uuringuid, kus on võimalus valida oma erialade valdkonnad.

Saate omandada kaasaegsed teadmised, mida vajate kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete andmete kogumiseks, analüüsimiseks ja aruandluseks, sotsiaalse käitumise mõistmiseks ja kriitiliselt uurimaks sotsiaalteadusliku uurimistöö aluseks olevaid teoreetilisi aluseid. Kursus pakub ka mitut valikulist moodulit, mille abil saate oma uurimisvõimalusi täiustada valdkondades, kus te kõige rohkem huvitate.

Oma õpingute abil saate avada hulgaliselt võimalusi sotsiaalsete teadusuuringutega seotud karjäärides või sillutada teed doktoriõppe läbiviimiseks. Pärast lõpetamist pakutavad võimalused on nii erinevad kui teie huvid ja täies ulatuses rahastatud kohad on kursusel saadaval majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu (ESRC) kaudu, kes on heaks kiitnud oma MRes Applied Social Research, mis vastab rangelt nõuetele kraadiõppe uurimistöö jaoks.... [-]


Teaduskraadid (MPhil / PhD) Antropoloogias

SOAS University of London
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 4 aastat September 2018 Suurbritannia London + 1 veel

Tööandjad on laialdaselt sotsiaalse antropoloogia seisukohalt suurepärase väljaõppega, varustades kraadide omanike mitmete tööalaste oskustega. Distsipliini väärtust ja asjakohasust kinnitab karjääri mitmekesisus ja eristamine. SOAS antropoloogia lõpetanud on edukalt alustanud. [+]

Antropoloogiaalased teadustöö kraadid

Kestus: Kõik SOAS doktoriõppe programmid peaksid maksimaalselt 48 kuud täiskoormusega (kolmeaastast täielikku tasu, mis hõlmab üheaastast välitöid ja üht viimast jätkamisaastat). Doktoriõppes võib osaleda ka osalise tööajaga. Osalise tööajaga eeldatavasti eeldatakse, et nii aasta pikkune välitööde komponent kui ka jätkamisaasta võetakse täiskohaga.

Riiki sisenemise nõuded: bakalaureuse- ja / või magistriõpe antropoloogias, magistriõppe või samaväärse magistri kraadiga ning magistritöö hind 65% (Suurbritannia) või kõrgemal. Taotlejad peavad esitama selge ja sidusa 2000-sõnalise uurimisettepaneku .

Osalemise viis: täistööajaga või osalise tööajaga... [-]