Magistriõpe Sotsioloogia Suurbritannia. Otsi magistriõppe programme Sotsioloogia ning võta ülikooliga Suurbritannia otse ühendust!

Magistriõpe Sotsioloogia Suurbritannia. Säästa aega ja leia siit kogu info Sotsioloogia magistriõppe kohta Suurbritannia

Sotsioloogia

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Sotsioloogia programmid pakuvad põhjalikku õpet ühiskonna funktsioonide ning organisatsioonide kohta. Tavaliselt õpitakse sotsioloogia programmis selliste teemade kohta nagu klass, kuritegevus, rass ning sugu. Samuti võidakse nõuda osalemist majanduse, ajaloo ning filosoofia loengutes.

Haridus Ühendkuningriik ametiisikule küsimust igast riigist on Suurbritannia, millel on eraldi süsteemid eri valitsused: Ühendkuningriigi valitsus vastutab Inglismaal ja Šoti valitsus, kõmri valitsuse ja Põhja-Iirimaa Executive vastutavad Šotimaa , Wales ja Põhja-Iirimaa puhul.

Magister Sotsioloogia Suurbritannia. Leia kogu info ülikoolide kohta Suurbritannia ja võrdle magistriõppe programme Sotsioloogia

Loe edasi

MRes In Applied Sotsiaalsed Uuringud

University of Stirling
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 12 - 30 kuud January 2019 Suurbritannia Stirling + 1 veel

Master 's in Applied Social Research annab lõpetajatele ideaalne ettevalmistus ettevõtja sotsiaalse uurimist ja hindamist. Seal on põhilisi nelja jagatud moodulid geneeriliste teadusuuringute oskuste, pluss spetsialist distsiplinaarmenetluse moodulid ja valikut võimalusi. Nad ühendavad kõrge kvaliteediga paindlikkuse ja valik üliõpilastele. [+]

Master 's in Applied Social Research annab lõpetajatele ideaalne ettevalmistus ettevõtja sotsiaalse uurimist ja hindamist. Seal on põhilisi nelja jagatud moodulid geneeriliste teadusuuringute oskuste, pluss spetsialist distsiplinaarmenetluse moodulid ja valikut võimalusi. Nad ühendavad kõrge kvaliteediga paindlikkuse ja valik üliõpilastele.

tunnustamine

Kursus on tunnustatud majandus- ja sotsiaalkomitee Teadusuuringute Nõukogu (ESRC) kui nõuetele vastavat magistri teadus koolitust.

Täielikult finantseeritud kohtade olemasolul läbi ESRC üksikasjad võib leida lehekülgedel Šoti Graduate School of Social Science kodulehel.

Kursuse eesmärgid Pakkuda Teile oskusi ja teadmisi vaja koguda, analüüsida ja aru kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid andmeid, võttes arvesse eetika, usaldusväärsus ja kehtivus Luba teil uurida kriitiliselt teoreetilised alused, mis toetavad sotsiaalset teadusuuringute Luba teil uurida küsimustes võrdleva sotsiaaluuringute Arendada oma suhte mõistmine teadusuuringute ja poliitika vahel, ja tähendused hindamine, selle terminoloogia, praktika ja kasutamine Annab teile võimaluse kohandada oma programmi valik edasiste uuringute baasil moodulid Mis teeb meist erinev? Riiki sisenemise nõuded ... [-]