Filter
Magistrikraadid
Aafrika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Sport Aafrika

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuring teadus-või ala kutsepraktika. Tulu magistrikraadi näitab kõrgemat meisterlikkust teema. Tulu magistrikraadi saab teha igal pool aastat või kolm või neli aastat. Enne, kui saad minna, siis tavaliselt tuleb kirjutada ja kaitsta doktoritöö, pikk paber, mis on kulminatsiooniks oma spetsialiseerunud teadus.

Sporti õppides valivad tudengid tavaliselt spordi ärinduse ja strateegiliste aspektide või füsioloogiliste aspekti vahel. Need, kes eelmainitut õpivad võivad tulevikus treeneriks hakata või juhendada professionaalseid spordiorganisatsioone, samas kui füsioloogilisi aspekte õppivad tudengid võivad aidata kaasa füüsilisele treeningule.

Kas mõni muu piirkond ei sobi sordi ja mõõde Aafrikas? Mis jäljendatavad ajalugu, maastiku ja kultuuri panuse, vaevalt piirkondades pakkuda välismaal õppimiseks kogevad, et on keerukam või rohkem rahuldust mõttes õppimine.

Sport magistriõppe programmid ja parimad õppimisvõimalused Aafrika. Leia infot Aafrika Sport magistriõppe programmide kohta

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Sport, Aafrika

University of Johannesburg

Õpilased osalevad magistriõppesse on vaja kirjutada ja esitada uurimistöö väitekirja. ... [+]

Õpilased osalevad magistriõppesse on vaja kirjutada ja esitada uurimistöö väitekirja.

Vastuvõtutingimused

Autasud kraadi Sport Management.

Kontaktandmed

Nimi: Prof Leon Lategan Tel: 011 559 6966 / Email: leonl@uj.ac.za

[-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles