Filter
Magistrikraadid
Hispaania Barcelona Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Sportlaste treenimine Barcelona. Leia parimad Sportlaste treenimine magistriõppe võimalused Barcelona

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Spordi treenerid kasutavad mitmesuguseid meetodeid, et oma mängijate potentsiaali maksimeerida. Spordi juhendamise distsipliin põhineb mitmel teadmiste baasil, sealhulgas mängu strateegiale, treeningu füsioloogiale ja spordi psühholoogiale.

Hispaania, ametlikult Hispaania Kuningriik, on suveräänne riik ja liikmesriigi Euroopa Liiduga. See asub Pürenee poolsaare edela-Euroopas. Hispaania ülikoolides reguleerida juurdepääsu oma kraadi ja nad määrata akadeemilise makse. Samuti võivad nad pakkuda mitteametlik magistri kraadi. Pealinn Madrid on võimalik kõige rohkem baare elaniku kohta iga Euroopa linn ja väga aktiivne ööelu.

Olles 2. suurim linn Hispaanias, Barcelona on Kataloonia pealinn provintsis. See on rohkem kui 4 miljonit elanikku. See on elav linn, mis korraldab tuhandeid turiste igal aastal. See on koduks Ülikooli Barcelona hulgas.

Sportlaste treenimine magistriõpe Barcelona. Otsi Sportlaste treenimine magistriõppe programme Barcelona ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

4 Tulemused Sportlaste treenimine, Barcelona

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
FutbolLab Spain Soccer Academy

"Meister kõrgtehnoloogiliste meeskondade juhtimisel (Universidad Isabel I)" õpime juhtima meeskonda kõrgeima konkurentsi raskustes maailmas. Õpi oma mängu oma tarkuse ja ... [+]

esitlus

"Meister kõrgtehnoloogiliste meeskondade juhtimisel (Universidad Isabel I)" õpime juhtima meeskonda kõrgeima konkurentsi raskustes maailmas. Õpi oma mängu oma tarkuse ja teadmiste haldamiseks hooaja erinevatel etappidel.

Kavandame, hindame ja arendame konkurentsile kohandatud koolitusprogramme. Rakendame iga võistluse jaoks sobivaid meetodeid, strateegiaid, tehnikaid ja metoodikaid. Analüüsime ja rakendame kõrgtehnoloogilise etapi mängijate omadusi.

Teisest küljest edastame tõhusalt oma mängijate suhtlemisega suhtumised ja väärtused.

Inimeste psühholoogilise arengu aluste ja ilmingute tõlgendamine jalgpalli kaudu.

Kõik see ja palju muud meie ülikooli magistrikraadis, mille kinnitas ülikool Isabel I.... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
6 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
FutbolLab Spain Soccer Academy

"Meistriga professionaalses jalgpallis (Universidad Isabel I)" koolitame selle spordi treenerid mängu tundmises, tõlgendades kollektiivseid käitumisi selles esinevate pid ... [+]

esitlus

"Meistriga professionaalses jalgpallis (Universidad Isabel I)" koolitame selle spordi treenerid mängu tundmises, tõlgendades kollektiivseid käitumisi selles esinevate pidevate interaktsioonidega, diagnoosime, mis toimub sees mängusituatsiooni, avastada süsteemid ja luua positiivseid hoiakuid koolitusprotsessis seoses erinevate metoodikate, protsesside ja sekkumistega.

Me õpime ka kõike, mis on vajalik meeskonna juhtimiseks, millised on kõige olulisemad ja tähtsamad aspektid garderoobihalduses ning mida me peame treenima ja oma igapäevatöös.

Jalgpalli professionaal on inimene, kes pühendab kogu selle aja spordile ja kannab oma suurepärase kogemuse mängijatele ja tehnilise personali kolleegidele, et luua stabiilne ja vedel seos kogu spordiprojektiga.... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
6 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

See koolitus ühendab teadmisi, vahendeid ja tehnikaid spordi psühholoogia ja täidesaatva vaja arendada konkurentsivõimet sportlased ja sport spetsialistide vahend, mis hõ ... [+]

Programmi eesmärk: See koolitus ühendab teadmisi, vahendeid ja tehnikaid spordi psühholoogia ja täidesaatva vaja arendada konkurentsivõimet sportlased ja sport spetsialistide vahend, mis hõlmab treenimine saavutada kohandamine sekkumise ja seega saavutada kohtuvad täpselt vajadust vaja.

Saajad: Kirglik inimesed sport, juhtimise, õpihimuline uue elukutse õitseb kõikides sektorites.

töökoormus: 600h (samaväärsus ECTS: 24 ainepunkti)

KURSUSE moodulidB140 Sissejuhatus CoachingB141 Executive Coaching ja talendijuhtimiseB142 metoodika Executive coachingB143 tööriistad ja oskused Executive coachingB144 SporditreeningudB145 tööriistad ja oskused sport coachingB146 tehnikaid ja tavasid sport coachingmetoodikaPaindlik metoodika kohandatud oma eluCampus Internetis kättesaadav 24 tundi ööpäevas / 365 päevapersonaliseeritud juhendaminealati uuendatud õppematerjalidÜksikud klassides videokonverentsi teeljuhtumiuuringudCampus kohandatud mobiilseadmeidtasuta tellimus tööstuse ajakirjadJuurdepääs eriressursseInternational Technical jääbõppetöös... [-]
Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Hispaania
8 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
Johan Cruyff Institute

Õppekava Master in Coaching põhineb Johan Cruyff nägemus: ettevalmistus on umbes hallata ise, mängijad ja personal meeskond ja keskkonda. ... [+]

Õppekava on Master in Coaching põhineb Johan Cruyff nägemus, kus coaching on rohkem kui kasutamise taktikaline ja tehnilisi teadmisi.

See on umbes hallata ise, mängijad ja personal meeskond ja keskkonda. Iga osaleja isiklik taust on aluseks edasisele arengule ja paremini mõista ennast kui treener ja / või juhina. Põhimõtet coaching on see, et sa siis kohaldatakse seda teavet teadmisi nõustamine jt.

See programm on huvitav neile, kes on treener või haldaja spordiga, kuid see on ka sobiv (meeskond) juhid, töötajad puhtamaid, juhid, nõustajad ja HRM-konsultandid tegevusalad. Näiteks õpilased tulid, politseid, kindlustusselts, energiat andvat ja suur konverentsikeskusesse.... [-]

Hispaania Barcelona
September 2019
Hollandi
Päevane õpe
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles