Filter
Magistrikraadid
Suurbritannia England Birmingham Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Birmingham - Parimad magistriõppe programmid Birmingham

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Tulu edasijõudnud nagu Master pakub võimalust suurendada oma oskuste kogumi ja võimalusel parandada oma töö leidmisele samal ajal. Master programmid võib pakkuda võrgus või osalise tööajaga, et õpilased saavad jätkata oma haridusteed viisil, mis on nende jaoks mugavam.

 

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Birmingham on koduks kuus ülikooli suurim kõrgkooli Suurbritannias, kolm ärikoolides ja kolm usuõpetus kolledžites. Pole ime, et see on teine ​​kõige rahvaarvuga Briti linn, muu kui London.

Magistriõpe Birmingham. Magistriõpe parimates ülikoolides Birmingham. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Taotle ühte programmi - European Master in Management, sisestage kolm juhtivat Euroopa ärikooli. Juhtimise Euroopa magistriõpe on kaheaastane üldjuhtimise kursus. ... [+]

Taotle ühte programmi - European Master in Management, sisestage kolm juhtivat Euroopa ärikooli.

European Master in Management on 2-aastane üldjuhtimise kursus, mis pakub spetsialiseerumist teisel aastal. Esimesel aastal võtavad üliõpilased, kes õpivad samal saidil (EMLYON Business School esimesel aastal), võtma põhilisi juhtimiskursusi.

Kõigi nende põhikursuste puhul loob iga institutsiooni esindav 3 professori meeskond haridusreisi, võttes arvesse kolme kultuuri kolme nurga visiooni. Need ümberkujundatud kursused võtavad arvesse 3 rahvusvahelisi väljavaateid olukordade ja protsesside kohta ning nende eurooplaste vaateid ülejäänud maailmale. Teisel aastal on õpilastele võimalus spetsialiseeruda: turundus Aston Business Schooliga , organisatsioon, muutus ja strateegia Ludwig Maximilian Universitätiga ning Corporate Finance EMLYON Business Schooliga .... [-]

Suurbritannia Birmingham
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Talvel 2007/2008 alustas Müncheni Juhtimiskool esimest korda kindlustusjuhtide magistrikraadi. Tihedas koostöös kindlustussektoriga välja töötatud uue programmi selge teg ... [+]

Talvel 2007/2008 alustas Müncheni Juhtimiskool esimest korda kindlustusjuhtide magistrikraadi . Tihedas koostöös kindlustussektoriga välja töötatud uue programmi selge tegevussuunaline keskendumine kindlustusküsimustele on seotud sellega, et München on kindlustustegevuse keskus. Üleriigiliselt on Münchenis kõige rohkem kindlustussektoris töötavaid töötajaid ja seetõttu kuulub see maailma juhtivate keskuste hulka.

Selle programmi raames, mille eest tuleb tasuda, jaguneb õppekursus kolme semestri jooksul ja on suunatud peamiselt täistööajaga töötajatele. Kursuse kontaktid võtavad aega nädalavahetustel ja üksikutel kohalolekuetappidel, mis jagunevad 8-päevasteks. Mõned kursused õpetatakse inglise keeles.... [-]

Suurbritannia Birmingham
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Doktor programmi eesmärk on võimaldada õpilastel tegelda teadusliku ärijuhtimise ja väljaspool ülikooli. ... [+]

Doktor programmi eesmärk on võimaldada õpilastel tegelda teadusliku ärijuhtimise ja väljaspool ülikooli. Selle käivitamise talvel poolaastal 1999/2000 eesmärk on ümber after-diplom kraadi ja suurendada nende konkurentsivõimet rahvusvahelisel turul. Samal ajal, meie kooli tugevdab oma teadustöö kaudu MBR. See on teaduspõhine etapi uuringud, mis langeb teeäärseid Saksamaa ülikoolides.

&nbsp

Standard pikkus uuring on neli semestrit. Oluline ja uuenduslik osa teadusuuringute käigus on niinimetatud integratsioon muidugi mis klassis umbes 24 õpilast, sest kestusega üks aasta ja kontrollitud kaks või enam professorid, intensiivselt lahendada olulisi küsimusi teadustöö. Lisaks MBR sisaldab projekti käigus, mis teenib ettevalmistamiseks doktoritöö ja laiendamise käigus piires, kus üliõpilane omandab teadmised ja õpib tunnid metoodika teaduslik teooria ja spetsialiseeritud küsimustes kokkuleppel tema juhendaja. ... [-]

Suurbritannia Birmingham
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles