Filter
Magistrikraadid
Suurbritannia Northern Ireland Antrim Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Antrim - Parimad magistriõppe programmid Antrim

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Tulu Master nõuab kaks aastat hariduse pärast teenida bakalaureuse. See edasijõudnud võivad aidata õpilastel saavutada oma haridus- ja tööalaseid eesmärke, nagu külmavärinad magistriõppesse aidata koolitada õpilaste teadmisi ja oskusi, mida nad vajavad, et maa karjääri oma unistused.

 

Suurbritannia Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi, üldtuntud kui Suurbritannia ja Inglismaa, on suveräänne riik asub off looderannikul mandri-Euroopas.Kaks kõige kuulsam (ja vanim) ülikoolid Oxford ja Cambridge (sageli nimetatakse Oxbridge paljud britid) Inglismaa on ka mitmeid teisi maailmatasemel institutsioonide, sealhulgas mitu Londonis (eriti Imperial College, London School of Economics, University College London ja King 's College London, kõik on osa London University)

Magistriõpe Antrim. Magistriõpe parimates ülikoolides Antrim. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Suurbritannia
Northern Ireland
Antrim
Õppe tüüp
Tempo
University of Ulster, Faculty of Business and Management

MBS on mõeldud hiljuti lõpetanud, peamiselt mitteärilistel erialadel, kes soovivad juhtimiskarjääri ja kes on huvitatud kraadiõppe kursusest, mis pakub soovitud kvalifika ... [+]

. Ärijuhtimise magister (MBS) põhineb lõpetajate olemasolevatel teadmistel ja oskustel, tutvustades põhialuste äri ja juhtimine. Kursus keskendub üliõpilaste varustamisele äri- ja finantseerimisega, et neil oleks võimalik edukat karjääri luua. Kursuse põhielement on selle praktiline keskendumine, mida näitab 13-nädalane juhtimiskoht, kus üliõpilased töötavad koos õpingute osana ettevõttega. MBS on mõeldud hiljuti lõpetanud, peamiselt mitteärilistel erialadel, kes soovivad juhtimiskarjääri ja kes on huvitatud kraadiõppe kursusest, mis pakub soovitud kvalifikatsiooni ja praktilist juhtimiskogemust. Lisaks kursuse akadeemilisele sisule on MBS-i üks põhiomadusi see, et ta varustab õpilasi praktiliste oskustega, mis on vajalikud karjääri juhtimiseks. Oskused nagu: Võime edastada meelepäraselt erinevaid kandjaid Võimalus kritiseerida, ratsionaalselt ja veenvalt arutelusid juhtimisküsimuste üle esitada ja rakendada põhjalike analüüside põhjal järeldusi Võimalus rakendada kursusel omandatud teadmisi ja oskusi organisatsioonilistes kontekstides Inimeste ja meeskonna oskused, mis on tõhusa juhtimise tunnusjooned ... [-]
Suurbritannia Antrim Coleraine Londonderry Belfast  + 1 Rohkem
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles