Filter
Magistrikraadid
Suurbritannia Northern Ireland Coleraine Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Coleraine - Parimad magistriõppe programmid Coleraine

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Tarbekunst on ülioluline, et muuta meeldiv disainilahendusi kõikides eluvaldkondades. Ilma nendeta oleks maailm väga igav. Master in Applied Arts annab teile sügavam mõistmine kasutamise kunst neis praktiline valdkondades.

Haridus Ühendkuningriik ametiisikule küsimust igast riigist on Suurbritannia, millel on eraldi süsteemid eri valitsused: Ühendkuningriigi valitsus vastutab Inglismaal ja Šoti valitsus, kõmri valitsuse ja Põhja-Iirimaa Executive vastutavad Šotimaa , Wales ja Põhja-Iirimaa puhul.

Coleraine, väikelinna 24000 kodanikke Põhja-Iirimaal, asub Belfast ja isegi lähemale Belfast International Airport. See on koduks üks ülikooli ja instituudi, mis annavad kolmanda taseme haridus.

Magistriõpe Coleraine. Magistriõpe parimates ülikoolides Coleraine. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Suurbritannia
Northern Ireland
Coleraine
Õppe tüüp
Tempo
University of Ulster, Faculty of Business and Management

MBS on mõeldud hiljuti lõpetanud, peamiselt mitteärilistel erialadel, kes soovivad juhtimiskarjääri ja kes on huvitatud kraadiõppe kursusest, mis pakub soovitud kvalifika ... [+]

. Ärijuhtimise magister (MBS) põhineb lõpetajate olemasolevatel teadmistel ja oskustel, tutvustades põhialuste äri ja juhtimine. Kursus keskendub üliõpilaste varustamisele äri- ja finantseerimisega, et neil oleks võimalik edukat karjääri luua. Kursuse põhielement on selle praktiline keskendumine, mida näitab 13-nädalane juhtimiskoht, kus üliõpilased töötavad koos õpingute osana ettevõttega. MBS on mõeldud hiljuti lõpetanud, peamiselt mitteärilistel erialadel, kes soovivad juhtimiskarjääri ja kes on huvitatud kraadiõppe kursusest, mis pakub soovitud kvalifikatsiooni ja praktilist juhtimiskogemust. Lisaks kursuse akadeemilisele sisule on MBS-i üks põhiomadusi see, et ta varustab õpilasi praktiliste oskustega, mis on vajalikud karjääri juhtimiseks. Oskused nagu: Võime edastada meelepäraselt erinevaid kandjaid Võimalus kritiseerida, ratsionaalselt ja veenvalt arutelusid juhtimisküsimuste üle esitada ja rakendada põhjalike analüüside põhjal järeldusi Võimalus rakendada kursusel omandatud teadmisi ja oskusi organisatsioonilistes kontekstides Inimeste ja meeskonna oskused, mis on tõhusa juhtimise tunnusjooned ... [-]
Suurbritannia Coleraine Antrim Londonderry Belfast  + 1 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles