Filter
Magistrikraadid
Suurbritannia Northern Ireland Londonderry Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Londonderry - Parimad magistriõppe programmid Londonderry

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Meister on lõpetanud taseme akadeemiline programm, mis võtab aega umbes kaks aastat bakalaureusekraadi saada. Magistritöö pakutakse palju erinevate erialade ja olenevalt koolist, nad võivad olla ka pakutakse internetis või isiklikult. Tulu Master võib suurendada töövõimalusi lõpetajate.

 

 

Haridus Ühendkuningriik ametiisikule küsimust igast riigist on Suurbritannia, millel on eraldi süsteemid eri valitsused: Ühendkuningriigi valitsus vastutab Inglismaal ja Šoti valitsus, kõmri valitsuse ja Põhja-Iirimaa Executive vastutavad Šotimaa , Wales ja Põhja-Iirimaa puhul.

Derry on lühike Londonderry, suuruselt teine ​​linn Põhja-Iirimaal. Seal on kaks ülikoolide üliõpilastest umbes 34000. See on esimene linn, et saada pealkirjas UK kultuuripealinn.

Magistriõpe Londonderry. Magistriõpe parimates ülikoolides Londonderry. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Suurbritannia
Northern Ireland
Londonderry
Õppe tüüp
Tempo
University of Ulster, Faculty of Business and Management

MBS on mõeldud hiljuti lõpetanud, peamiselt mitteärilistel erialadel, kes soovivad juhtimiskarjääri ja kes on huvitatud kraadiõppe kursusest, mis pakub soovitud kvalifika ... [+]

. Ärijuhtimise magister (MBS) põhineb lõpetajate olemasolevatel teadmistel ja oskustel, tutvustades põhialuste äri ja juhtimine. Kursus keskendub üliõpilaste varustamisele äri- ja finantseerimisega, et neil oleks võimalik edukat karjääri luua. Kursuse põhielement on selle praktiline keskendumine, mida näitab 13-nädalane juhtimiskoht, kus üliõpilased töötavad koos õpingute osana ettevõttega. MBS on mõeldud hiljuti lõpetanud, peamiselt mitteärilistel erialadel, kes soovivad juhtimiskarjääri ja kes on huvitatud kraadiõppe kursusest, mis pakub soovitud kvalifikatsiooni ja praktilist juhtimiskogemust. Lisaks kursuse akadeemilisele sisule on MBS-i üks põhiomadusi see, et ta varustab õpilasi praktiliste oskustega, mis on vajalikud karjääri juhtimiseks. Oskused nagu: Võime edastada meelepäraselt erinevaid kandjaid Võimalus kritiseerida, ratsionaalselt ja veenvalt arutelusid juhtimisküsimuste üle esitada ja rakendada põhjalike analüüside põhjal järeldusi Võimalus rakendada kursusel omandatud teadmisi ja oskusi organisatsioonilistes kontekstides Inimeste ja meeskonna oskused, mis on tõhusa juhtimise tunnusjooned ... [-]
Suurbritannia Antrim Coleraine Londonderry Belfast  + 1 Rohkem
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles