Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Tänapäeva keeled siin!

Magistrikraad on kraad üksikisikutele, kes otsustasid omandada täiendavaid kursusi, et oma teadmisi oma valitud valdkonnas edasi arendada. Programm eeldab tavaliselt õpilastel oma hariduse omandamist veel kaks aastat.

Mis on kaasaegsete keelte meistrid? Selle õppevaldkonna magistriõppe eesmärgiks on tavaliselt ette valmistada üliõpilasi edasiseks uurimistööks poliitikas ja välismaal diplomaatias. Õpilased võivad võtta kursusi, mis keskenduvad poliitilise uuringu ühendamisele teiste keelte, sealhulgas Aafrika, Lähis-Ida ja Aasia keele põhjaliku uuringuga. Erinevalt enamikust teistest magistriprogrammidest võtab selle valdkonna meister tavaliselt aega neli aastat: kaks aastat, mille jooksul õpilased võivad eeldada põhjalikku keeleõppimist ja kaks aastat, mille jooksul nad võivad jätkata täiendõpet sotsiaalteaduste metodoloogias.

Üksikisikud, kes täidavad selle programmi täies ulatuses, võivad kaotada erinevaid väärtuslikke oskusi. Lisaks teiste keelte kindlale mõistmisele võivad nad ka tunda poliitikat ja oskust analüüsida ja tõlgendada keerukaid küsimusi. Neid oskusi saab paljudes karjäärivaldkondades hästi ära kasutada.

Magistrikraadi maksumus tänapäevastes keeltes sõltub mitmest tegurist, sealhulgas ülikoolist, haridusrežiimist (klassis või veebis) ja programmi kestust, kuid mitte ainult. Tulevased õpilased peaksid oma uuringud tegema enne taotluse esitamist.

Selle programmi lõpetajad võivad saada palju põnevaid positsioone mitmes sektoris. Mõned ametikohad, kellel on selline aste, võivad eeldada, et need sisaldavad tõlki / tõlkijat, diplomaati, õpetaja, rahvusvahelist abiteenistujat, detektiivit, turundusjuht, saateajakirjanikut, logistika- ja turustusjuht, patendiekspert ja võõrkeele õpetaja.

Õpilastel on palju võimalusi, kui tegemist on nende hariduse omandamisega. Paljud institutsioonid pakuvad paljudele sobivaid online-kursusi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Tänapäeva keeled

SOAS University of London

... [+]

Tänapäeva keeled - Tänapäeva keeled . Struktuur [-]
Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ventspils University of Applied Sciences

Te ei saa mitte ainult teoreetilisi teadmisi ja oskusi valitud keelega seotud küsimustes ... [+]

Te ei saa mitte ainult teoreetilisi teadmisi ja oskusi valitud keelega seotud küsimustes

Pakume teile dünaamilist ja mitmekülgset õpetamisprotsessi ja uusimaid tõlketehnoloogiaid.

Sul õnnestub inglise, hiina, saksa või vene keeles. Tee oma valik!

Vastuvõtutingimused: humanitaarteaduste bakalaureusekraad

KursusedKultuuridevahelise suhtluse teooriad ja mudelidKeeleline uurimine interdistsiplinaarses aspektisLäti keel: meediatekstide redigeerimineInterdistsiplinaarse uurimise metoodikaE-meedia keele analüüsHiina keele kontrastiHiina ühiskond, kultuur ja traditsioonidKultuurilugu digitaalses WordisLäti keel: teksti ... [-]
Läti Ventspils
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Turku

Soome ja selle keelte magistriprogramm on mõeldud soome ja teiste soome-ugri keelte emakeelena kõnelejatele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraadi välismaal või Soomes. ... [+]

masters.utu.fi

Soomlaste ja selle keelte magistriõppe üliõpilaste valikSoome ja selle keelte magistriprogramm on mõeldud soome ja teiste soome-ugri keelte emakeelena kõnelejatele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraadi välismaal või Soomes.

Magistriõppesse vastuvõtmine on bakalaureusekraad, mis ühendab soome-ugri või soome keele ja kultuuri põhi- ja vaheõppeid kas kraadina või eraldi kursusena. Erandjuhtudel võidakse programmi lubada ka tasemekatse kaudu üliõpilased, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi ja kes pole lõpetanud eespool nimetatud soome-ugri või soome keele ja kultuuri õpinguid.

Aastane vastuvõtt on 6.-10. Valikukriteeriumina kasutatakse varasemaid uuringuid ja edukust.... [-]

Soome Turku
August 2020
Soome
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles