Magistriõpe Tööstustehnoloogia Youngstown. Leia parimad Tööstustehnoloogia magistriõppe võimalused Youngstown

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides. Tööstustehnika üliõpilased õpivad keerukate süsteemide, protsesside ja organisatsioonide optimeerimisel. See uurimisvaldkond ühend… Loe edasi

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Tööstustehnika üliõpilased õpivad keerukate süsteemide, protsesside ja organisatsioonide optimeerimisel. See uurimisvaldkond ühendab inseneri, teaduse ja matemaatika. Lisaks võivad õpilased omandada teadmisi sellistest teemadest nagu statistiline analüüs, kvaliteedikontroll ja tegevuse juhtimine.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Youngstown on linn riigi Ohio, kus ta tegutseb maakonna asukoht MAHONING County. See ridadesse riigi üheksas suurim linn ja on tööstus Rummu teras ja metall tootmine. See on riiklik ülikool asub piires teenivad kõrvuti teiste instituutide. See on reastatud hulgas neljandaks parim linnades tõsta pere.

Tööstustehnoloogia magistriõpe Youngstown. Otsi Tööstustehnoloogia magistriõppe programme Youngstown ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Näita vähem
Youngstown State University (YSU)
Youngstown, Ameerika Ühendriigid

Tööstus

Juhtimisalased kursused
Päevane õpe
Ülikool