Filter
Magistrikraadid
Taani Odense Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Odense - Parimad magistriõppe programmid Odense

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Tulu Master nõuab kaks aastat hariduse pärast teenida bakalaureuse. See edasijõudnud võivad aidata õpilastel saavutada oma haridus- ja tööalaseid eesmärke, nagu külmavärinad magistriõppesse aidata koolitada õpilaste teadmisi ja oskusi, mida nad vajavad, et maa karjääri oma unistused.

 

Taani, ametlikult Taani Kuningriik, on suveräänne riik Põhja-Euroopas, mis asub edela pool Rootsi, Lõuna-Norra ja piirneb lõunas Saksamaa.

Beign 3. suurim linn Taanis, Odense linn on koduks üle 100.000 elanikke. See asub Odense County. Odense on koduks 2 ülikoolide nimelt University College Lillebælti ja peamine ülikooli Ülikooli Lõuna-Taani.

Magistriõpe Odense. Magistriõpe parimates ülikoolides Odense. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

University of Southern Denmark

See programm pakub õpilastele vajalikke oskusi inimressursside juhtimisel ja nõustamisel, mis võimaldab neil aidata tööandjatel teha otsuseid, mis vastavad nii töötajate ... [+]

Personalikulud on märkimisväärsed ja on ülioluline, et organisatsioonid mõistaksid oma töötajate võimekust, oskusi ja motivatsiooni, et nad saaksid välja töötada ja rakendada väärtust loovaid strateegiaid. Personalijuhtimise magistrikraad keskendub inimressursside tõhusa juhtimise teooriatele ja meetoditele, et arendada struktureeritud ja põhimõttelisi teadmisi tõhusa strateegilise ja operatiivse inimressursside juhtimise kohta. Võrreldes paljude teiste personaliprogrammidega annab SDU magistrikraad lõpetajate oskused, mis on vajalikud ettevõtte inimressursside analüüsimiseks nii käitumisest kui ka majanduslikust vaatenurgast. Õpilased arendavad inimressursside juhtimiseks vajalike funktsioonide ja projektide juhtimiseks vajalikke teoreetilisi ja praktilisi oskusi ning suudavad põhimõtteliselt mõelda peamistest poliitikavaldkondadest ja valikutest, kuidas värvata ja säilitada talente, samuti nende oskuste rakendamist poliitika ja programmide kujundamine. Programm sobib eriti õpilastele, kes soovivad jätkata karjääri personalijuhtimise valdkonnas.Kohustuslikud kursused 1. semester • inimressursside juhtimine • täiustatud juhtimispõhimõtted • Organisatsiooni alused 2. semester • Juhtimine ja organisatsiooniline suhtlemine • personali majandus • teadusuuringute seminar arenenud strateegias ja organisatsiooni teooriasKarjäärivõimalused MSc programmi inimressursside juhtimine annab õpilastele suurepärase aluse erinevaid tulevasi karjäärivõimalusi. MSc-s saadud oskusi saab kasutada mitmetes HR-iga seotud karjäärides, sealhulgas: • inimressursside koordineerija • inimressursside spetsialist • inimressursside juhtimine • ettevõtte kommunikatsioonijuht • Ärikonsultant See, kas soovite karjääri füüsilisest isikust ettevõtjana tegutseva personalijuhina või avalik-õigusliku või eraettevõtte juhina, suurendab seda taset oma tulevase karjääri ja valmistab teid nii Taanis kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes.Sisenemise nõuded Taotlema inimressursside juhtimise magistrikraadiga, vajate vastavat bakalaureusekraadi. Võite taotleda, kui teil on üks järgmistest kraadidest: • University of Southern Denmark majandus- ja ärijuhtimise bakalaureus • University of Southern Denmark majandusteaduse bakalaureuse kraad (Business Economics) Võite taotleda ka siis, kui teil on samasugune... [-]

Taani Odense
September 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles