Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Tehniline joonestamine magistriõppe programmis!

Magistrikraad annab õpilastele võimaluse laiendada oma teadmisi ja oskusi spetsialiseerunud õppevaldkondades. Need lõpetajaprogrammid saab tavaliselt lõpetada ühe kuni kahe aasta jooksul.

Mis on tehniline graafiline magister? Nende programmide eesmärk on arendada kontseptuaalset arhitektuuri-, inseneri- ja projekteerimismeetodeid ning praktilistes tingimustes kasutatavaid joonistusoskusi. Kursuse teemadel võib otsida joonistamist kaunite kunstide, linnaplaneerimise, tehnoloogia ja humanitaarteaduste valdkonnas. Õpilastel soovitatakse luua oskuste raamistik, mis põhineb linnakeskkonna jätkusuutlikkuse praegustel väljakutsetel. Programmi sissepääs nõuab tõenäoliselt bakalaureusekraadi arhitektuuril või mõnel muul lähedalt seotud valdkonnas.

Stipendiumi saamine tehnilisel joonisel võib õpilastel kasu saada paljudel ametialastel ja isiklikel viisidel. Õppimine tõhusate uurimismeetodite abil, mõistmine sotsiaalsete ja tehniliste küsimuste mõju ning suutlikkus kavandada ja realiseerida realistlikud projektid on kõik väärtuslikud oskused, mida kasutatakse üksikute rikastamiseks ja juurdepääs kõrgema tasuvusega konkurentsitingimustele.

Programmid on saadaval rahvusvaheliselt, seega võivad kulud ja kursuste kestus olla igas institutsioonis erinev. Õppurid, kes on huvitatud registreerumisest, peaksid võtma konkreetsete koolide poole, küsides kulusid ja nõudeid.

Lõpetades magistrikraadi tehnilisel joonisel võib esitada lõpetajate palju huvitavaid karjäärivõimalusi. Enamik potentsiaalseid töökohti loetakse arhitektuuritööstuse koostajateks. Muude valdkondadega, mille nõudmisi koostatakse, on tsiviilehitus, elektroonika ja tootmine. Tehniliste joonistamise spetsialistide spetsiifilised ametikohad võivad hõlmata arhitekte, tootearendajaid, programmeerijaid, arvutiinseneride, CAD-projekteerijaid, rakenduste projekteerijaid, elektrikute, ehitusinseneride, sisearhitektide ja elektrooniliste spetsialistide esindajaid.

Paindlikud osalise tööajaga ja veebikursuse valikud on saadaval üliõpilastele, kellel on hõivatud ajakava ja piiratud juurdepääs või võime osaleda rajatises. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Tehniline joonestamine

Universidad UNIACC

Lõpetajad magistriõppes BIM on spetsialistid globaalne nägemus ja kriitika killustatud ehituses ja positiivse silmas võimet tehnoloogia tegur muutuste ja integratsiooni k ... [+]

Lõpetajad magistriõppes BIM on spetsialistid globaalne nägemus ja kriitika killustatud ehituses ja positiivse silmas võimet tehnoloogia tegur muutuste ja integratsiooni kõik protsessid, mis koonduvad asjaolu ehitatud. See vaade koos sügav mõistmine võimaluste ja piirangute kohta saadaval tarkvara ja integratsiooni oskused koos inimeste ja tehnilise koostöö rühmade esitatud lõpetaja võime nii organisatsiooni sees, et mängida, ja väljaspool these- muutunud tegur muutuste ja CQI, kohaldades BIM protsessi. Need oskused võimaldavad lõpetanutel saada võti avaliku ja erasektori organisatsioonide tükki. Kindlasti nad kohandama oma praeguste protsesside vaja virtuaalne reaalsus BIM soodustab ehitus. See omakorda ka peetakse tõeline tegur muutus üha keerulisemaks ja nõudlik maailmamajanduses tõhusa ja säästva protsesse.... [-]

Tšiili Santiago
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
18 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles