Filter
Magistrikraadid
Austraalia Victoria Werribee

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe Werribee. Leia parimad Tehnoloogiaõpe magistriõppe võimalused Werribee

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuring teadus-või ala kutsepraktika. Tulu magistrikraadi näitab kõrgemat meisterlikkust teema. Tulu magistrikraadi saab teha igal pool aastat või kolm või neli aastat. Enne, kui saad minna, siis tavaliselt tuleb kirjutada ja kaitsta doktoritöö, pikk paber, mis on kulminatsiooniks oma spetsialiseerunud teadus.

Tehnoloogiat käsitletakse üldiselt kui protsesside kogum, mille abil arendatakse välja tooteid või teenuseid. Tehnoloogia viitab seega nende protsessidega seotud teadmistele või siis protsessidele endale, mis on tihtipeale integreeritud masinatesse või seadmetesse.

Austraalia on seitse top 100 kõrgkool maailmas! Austraalia istub eespool meeldib Saksamaal, Hollandis ja Jaapanis, pannes kaheksas Universitas 2012 U21 järjestamine riigi kõrgharidussüsteemi.

Tehnoloogiaõpe magistriõpe Werribee. Otsi Tehnoloogiaõpe magistriõppe programme Werribee ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Tehnoloogiaõpe, Werribee

Kraadid
Asukoht
Austraalia
Victoria
Werribee
Õppe tüüp
Tempo
Victoria University

Master of Applied Information Technology (NMIT) on paindlik, akrediteeritud kursus, mis pakub IT-tasemel üliõpilastele täiendõpet. ... [+]

Ülevaade

Master of Applied Information Technology (NMIT) on paindlik, akrediteeritud kursus, mis pakub IT-tasemel üliõpilastele täiendõpet.

Te ehitate oma arvutioskuste oskusi, valmistudes kõrgematele IT-rollidele. Praktilised, praktilised klassid võimaldavad teil arendada ja tõhustada teoreetiliselt kujundatud oskusi. See kursus pakub paindlikkust näost-näkku ja online-õppe kaudu.

Keskendume reaalsete probleemide lahendamisele:

pilvandmetöötlus (koos praktikatega, kasutades Amazon Web Services)küberturvalisustäiustatud programmeeriminetarkvaraarendustraadita ja mobiilsidevõrgu loominemobiilrakendusedandmete analüüsprojekti juht.

Arendate IT-valdkonna jaoks uusi ideid kas tööstuse projekti või teadustegevuse kaudu, mille eesmärk on viia doktorikraadi. Meie kogenud õppejõud, suurepärased uurimisvõimalused ja ühendused tööstusega annavad teile võimaluse ja tuge, et aidata kaasa originaalsetele ja olulistele ideedele.... [-]

Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University

Selles ärikorralduse ettevõtlusressursside planeerimissüsteemide kursuses saate teada, kuidas rakendada äri- ja tehnoloogilisi suundumusi reaalmaailma probleemidele õppid ... [+]

Ülevaade

Selles ärikorralduse ettevõtlusressursside planeerimissüsteemide kursuses saate teada, kuidas rakendada äri- ja tehnoloogilisi suundumusi reaalmaailma probleemidele õppides õpetajatelt, kes on oma valdkonna eksperdid.

Selles maailmatasemel kursusel arendate arvutite ja ärioskusi, et rakendada ja hallata ettevõtte ressursside planeerimise süsteeme. Oluline on see, et see kursus annab teile arusaama nende süsteemide mõjust ettevõtlusele.

Saate teada viimastest SAP-moodulitest, nii et saate ERP / SAP-i töös töötades maapinda käivitada.

Saate süvendatud teadmisi süsteemirakenduste ja toodete (SAP) tarkvarast praktilise kogemuse ja 24-tunnise online-juurdepääsu kaudu. Õpid olulisi oskusi, sealhulgas:... [-]

Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles