Filter
Magistrikraadid
Soome Oulu Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe Oulu. Leia parimad Tehnoloogiaõpe magistriõppe võimalused Oulu

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Üks tehnoloogia põnevamaid aspekte on see, et kui see on integreeritud masinatesse või seadmetesse, siis ei pea neid käitleval inimesel olla täpseid teadmisi, kuidas see konkreetne tehnoloogia töötab. Näiteks ei pea arvutit kasutav inimene seadmest kasu saamiseks aru saama, kuidas toimib kõvaketas.

Ametlik kõrgharidussüsteemi Soome on 7-3-2-2 muster. Ülikool võtab kaks aastat kutse-või tehnilist haridust, ja lõpuks kaks aastat enne kolmanda taseme haridus. Soome on ka mitmed avaliku kui ka erasektori ülikoolid, mis on võimaldanud kõrghariduse kättesaadavust õpilastele.

Kuna kõige suurema rahvaarvuga linn Põhja-Soomes, Oulu on üle 100000 elaniku. Linn on koduks Oulu University of Applied Sciences, University of Oulu, ja kutsekoolis.

Tehnoloogiaõpe magistriõpe Oulu. Otsi Tehnoloogiaõpe magistriõppe programme Oulu ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Tehnoloogiaõpe, Oulu

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Oulu

Rahvusvaheline tarkvara, süsteemide ja teenuste arendamise magistriprogramm globaalses keskkonnas (GS3D) on kaheaastane programm. Programm annab teile asjakohased oskused ... [+]

Tarkvara, süsteemide ja teenuste arendamine globaalses keskkonnas, magistrikraad (2 aastat)

Tarkvaraehituse ja infosüsteemide meetodite ja tehnoloogiate kindel alus

Tarkvara ökosüsteemide mõistmine

Kasutajale suunatud toodete ja teenuste mõistmine

Rahvusvaheline tarkvara, süsteemide ja teenuste arendamise magistriprogramm globaalses keskkonnas (GS3D) on kaheaastane programm. Programm annab teile asjakohased oskused ja põhiteadmised uusimatest meetoditest, tööriistadest ja tehnoloogiatest, et olla globaalses IKT-ettevõttes ekspert või juht.

Samuti saate oskusi multikultuuriliste meeskondade, projektide ja üksuste juhtimiseks. Muud teemad hõlmavad:... [-]

Soome Oulu
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Oulu

Rahvusvahelise magistrikraadi programm raadiosidetehnika alal (WCE) on kaheaastane programm, mis keskendub traadita side võrgutehnoloogiale. ... [+]

Traadita side tehnika, magistrikraad (tehnoloogia) (2 aastat)

Tipptasemel teadmised traadita side kohta nii füüsilises kui ka võrgukihis.

Võimalus kavandada ja rakendada traadita lahendusi, näiteks tulevaste 5G võrkude, asjade Interneti (IoT) seadmete ja arukate energiatõhusate traadita andurite rakenduste jaoks.

Uusimate raadiotehnika meetodite, tööriistade ja tehnoloogiate asjakohased oskused ning võime kujundada raadiosagedusalast elektroonikat nutitelefonide ja mobiilsüsteemide tugijaamade jaoks.

Rahvusvahelise magistrikraadi programm raadiosidetehnika alal (WCE) on kaheaastane programm, mis keskendub traadita side võrgutehnoloogiale. Programm annab teile asjakohased oskused ja põhiteadmised uusimatest meetoditest, tööriistadest ja tehnoloogiatest koos ajaliselt kontrollitud teemadega, näiteks:... [-]

Soome Oulu
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles