Filter
Magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Missouri Maryville Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe Maryville. Leia parimad Tehnoloogiaõpe magistriõppe võimalused Maryville

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Üks tehnoloogia põnevamaid aspekte on see, et kui see on integreeritud masinatesse või seadmetesse, siis ei pea neid käitleval inimesel olla täpseid teadmisi, kuidas see konkreetne tehnoloogia töötab. Näiteks ei pea arvutit kasutav inimene seadmest kasu saamiseks aru saama, kuidas toimib kõvaketas.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Maryville on maakonna asukoht Nodaway County. Kõrgharidus rajatised kuuluvad ülikoolide ja tehnilise kolledžites. Koos kõrgharidus rajatised on palju vaba aja veetmise võimalused Maryville mis sisaldab kümmet pargid, kuus pesapall valdkondades, mitu jalgpalli klubide mängus pargid ja palju maastikuline ilu.

Tehnoloogiaõpe magistriõpe Maryville. Otsi Tehnoloogiaõpe magistriõppe programme Maryville ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiaõpe, Maryville

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
Missouri
Maryville
Õppe tüüp
Tempo
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Northwest Missouri State University

<=7 ... [+]

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe Maryville. <=7 [-]
Ameerika Ühendriigid Maryville
August 2019
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles