Filter
Magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Oklahoma Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe Oklahoma. Leia parimad Tehnoloogiaõpe magistriõppe võimalused Oklahoma

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

Tehnoloogia rakendamine tänapäevases ühiskonnas on tihtipeale kaasa toonud poliitilisi ning filosoofilisi debatte. Peamiseks mureks on see, kas tehnoloogia abistab või kahjustab inimkonda. Mõned väidavad, et tehnoloogia üleliigne kasutamine on keskkonnale kahjulik, samas kui teised usuvad, et see on inimeste arengu tähtis osa.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Tehnoloogiaõpe magistriõpe Oklahoma. Otsi Tehnoloogiaõpe magistriõppe programme Oklahoma ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Tehnoloogiaõpe, Oklahoma

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
McGovern Education Group

Magistrikraad infosüsteemides on magistrikraad, mida tavaliselt pakutakse ülikooli äriülikoolis või tehnikakoolis. MSIS kraad on mõeldud neile, kes haldavad infotehnoloog ... [+]

Magistrikraad infosüsteemides on magistrikraad, mida tavaliselt pakutakse ülikooli äriülikoolis või tehnikakoolis.

MSIS kraad on mõeldud neile, kes haldavad infotehnoloogiaid, eriti infosüsteemide arendamise protsessi.

Õppekursus keskendub infosüsteemide distsipliinile koos süsteemide analüüsi , süsteemide kavandamise , andmeside , andmebaaside projekteerimise , projektijuhtimise ja küberjulgeoleku kursustega.

Õppemaks jaoks Infotehnoloogias programm algab $ 20.000 USD õppeaastas, kuigi osaliselt teeneid stipendiumid on saadaval kõrgetasemelistele rahvusvahelistele üliõpilastele põhineb IELTS (6.5) ja TOEFL (90) eksam hinded samuti CGPA ja GRE (300) või GMAT (550 ) eksam skoori.... [-]

Ameerika Ühendriigid Oklahoma City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
McGovern Education Group

Andmeteaduste magister on magistrikraad andmeteaduses, interdistsiplinaarse valdkonna kaudu, mis kasutab teaduslikke meetodeid, protsesse, algoritme ja süsteeme, et saada ... [+]

Master of Data Science on magistrikraad andmed teaduse, interdistsiplinaarne valdkond, mis kasutab teaduslikke meetodeid, protsesse, algoritme ja süsteemide eraldada teadmisi ja arusaamu andmeid erinevates vormides, nii struktureeritud ja struktureerimata, sarnane andmete kaevandamine.

Andmeteaduse peamine eesmärk on luua ja kasutada erinevaid andmeid, et paremini mõista suundumusi ja nähtusi.

Tüüpilised andmetöötlusprogrammi kursuste funktsioonid on põhiklassid sellistes valdkondades nagu rakenduslik statistika ja harjutused programmeerimisoskuste nagu SQL ja Pythoni õppetundidel .

Mõnes programmis võivad õpilased spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu ärianalüütikumid või küberjulgeolek .... [-]

Ameerika Ühendriigid Oklahoma City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
McGovern Education Group

Infotehnoloogia magister pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas kõrgtasemel teadmisi ja oskusi, mis võimaldab lõpetajal kriitiliselt hinnata ja parandada tekkivate tarkvarate ... [+]

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe Oklahoma.

Infotehnoloogia magister pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas kõrgtasemel teadmisi ja oskusi, mis võimaldab lõpetajal kriitiliselt hinnata ja parandada tekkivate tarkvaratehnoloogiate ja -rakenduste võimalusi.

Kaks kuni kaheaastase kraadi funktsioonid kursuste sellistes valdkondades nagu arvuti arhitektuur , arvuti keele teooria ja süsteemide insener . Paljud programmid pakuvad erialasid sellistes valdkondades nagu tehisintellekt , biokomputation , arvuti ja võrgu turvalisus , andmebaasi süsteemid , arvuline analüüs ja teaduslik arvutus , tarkvara teooria, süsteemid ja teoreetiline infotehnoloogia .

Õppemaks algab 20 000 USD-st õppeaastal, kuigi IELTS (6.5) ja TOEFL (90) eksam skoori, samuti CGPA ja GRE (300) või GMAT (550) eksami skoori alusel on saadaval osalise tasuvuse stipendiumid kõrgelt toimivatele rahvusvahelistele üliõpilastele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Oklahoma City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles