Filter
Magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Utah Provo Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe Provo. Leia parimad Tehnoloogiaõpe magistriõppe võimalused Provo

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Need, kes on huvitatud toodete arendamisest ning uute protsessidega töötamisest, võiksid kaaluda edasijõudnud kraadi tehnoloogias. See programm võimaldab tudengitel ühendada reaalteadused ning inseneritöö praktilisel ning innovatiivsel viisil. Tehnoloogia magistrikraad võimaldab sul töötata erinevates valdkondades, mis on tehnoloogiaga seotud.

Haridus Ameerika Ühendriikides on peamiselt ette nähtud avaliku sektori jaoks, kontrolli ja rahastamise pärit kolmel tasandil: riigi, kohalike ja föderaalsete, selles järjekorras.Ühised nõuded õppida kõrghariduse tasemel Ameerika Ühendriigid hõlmavad oma ülestunnistusi essee (tuntud ka avalduse eesmärk või isikliku avaldusega), õiend, soovitus / viide tähti, keele testid

Provo on suurim linn on Utah County, USA. Koos teiste kõrgkoolide linnas on tuntud tervise ja hoolduse koolitus. Lavelle Edward staadion, Marriot keskus, Peaks Ice Arena, Provo jõe ja kauplused River Woods on kõige suurema külastatavusega kohtades õpilaste poolt.

Tehnoloogiaõpe magistriõpe Provo. Otsi Tehnoloogiaõpe magistriõppe programme Provo ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiaõpe, Provo

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
Utah
Provo
Õppe tüüp
Tempo
Marriott School of Management, Brigham Young University

MISM segud infosüsteemide teooria "kätt" lähenemine õppimisele infosüsteemide väljatöötamise ja rakendamise oskusi. ... [+]

Master of Information Systems Management (MISM) aste on mõeldud üliõpilastele, kes professionaalse karjääri infosüsteeme. MISM segud infosüsteemide teooria "kätt" lähenemine õppimisele infosüsteemide väljatöötamise ja rakendamise oskusi. Juhtimise teemadel on eriti rõhutada.

MISM kraadi funktsioone äsja parandatud õppekava, mis võimaldab õpilastel arendada sihtasutuse võti ISys teemasid, sealhulgas juhtimise ja strateegia, inimesi ja organisatsioone, IT arhitektuuri ja-süsteemide arengule.

Lisaks kaksteist tundi valikainete kursusi on vaja, mis annab õpilastele paindlikkust täiendavalt uurida infosüsteemide ja / või teemasid omal valikul. Kõik MISM klassid sisaldavad aluseks teemad eetika, kommunikatsioon, professionaalsust, grupi dünaamikale, kontrolli, riskijuhtimise, projektijuhtimine, paindlikkus ja kohanemisvõime. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Provo
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles