Filter
Magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Utah Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe Utah. Leia parimad Tehnoloogiaõpe magistriõppe võimalused Utah

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Tehnoloogiat käsitletakse üldiselt kui protsesside kogum, mille abil arendatakse välja tooteid või teenuseid. Tehnoloogia viitab seega nende protsessidega seotud teadmistele või siis protsessidele endale, mis on tihtipeale integreeritud masinatesse või seadmetesse.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Tehnoloogiaõpe magistriõpe Utah. Otsi Tehnoloogiaõpe magistriõppe programme Utah ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiaõpe, Utah

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
Õppe tüüp
Tempo
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Marriott School of Management, Brigham Young University

MISM segud infosüsteemide teooria "kätt" lähenemine õppimisele infosüsteemide väljatöötamise ja rakendamise oskusi. ... [+]

Master of Information Systems Management (MISM) aste on mõeldud üliõpilastele, kes professionaalse karjääri infosüsteeme. MISM segud infosüsteemide teooria "kätt" lähenemine õppimisele infosüsteemide väljatöötamise ja rakendamise oskusi. Juhtimise teemadel on eriti rõhutada.

MISM kraadi funktsioone äsja parandatud õppekava, mis võimaldab õpilastel arendada sihtasutuse võti ISys teemasid, sealhulgas juhtimise ja strateegia, inimesi ja organisatsioone, IT arhitektuuri ja-süsteemide arengule.

Lisaks kaksteist tundi valikainete kursusi on vaja, mis annab õpilastele paindlikkust täiendavalt uurida infosüsteemide ja / või teemasid omal valikul. Kõik MISM klassid sisaldavad aluseks teemad eetika, kommunikatsioon, professionaalsust, grupi dünaamikale, kontrolli, riskijuhtimise, projektijuhtimine, paindlikkus ja kohanemisvõime. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Provo
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles