Filter
Magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Wisconsin La Crosse Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiaõpe La Crosse. Leia parimad Tehnoloogiaõpe magistriõppe võimalused La Crosse

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Tehnoloogiat käsitletakse üldiselt kui protsesside kogum, mille abil arendatakse välja tooteid või teenuseid. Tehnoloogia viitab seega nende protsessidega seotud teadmistele või siis protsessidele endale, mis on tihtipeale integreeritud masinatesse või seadmetesse.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

La Crosse on linn Edela Wisconsin asub Mississippi jõe ja on maakonna asukoht La Crosse County. See 's nestled vahel jõe ja maalilise pankadest et tõusta taga.

Tehnoloogiaõpe magistriõpe La Crosse. Otsi Tehnoloogiaõpe magistriõppe programme La Crosse ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiaõpe, La Crosse

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
Wisconsin
La Crosse
Õppe tüüp
Tempo
University of Wisconsin La Crosse

Fookus MSE programmi University of Wisconsin-La Crosse on õpetada arenenud state-of-the-art tehnoloogia tarkvaraarenduse koos praktilisi kogemusi ning rakendada teadmisi ... [+]

Fookus MSE programmi University of Wisconsin-La Crosse on õpetada arenenud state-of-the-art tehnoloogia tarkvaraarenduse koos praktilisi kogemusi ning rakendada teadmisi teatud väljakutseid reaalse maailma probleeme. Programm aitab õpilastel omandada nii tehnilisi oskusi ja tarkvara projektijuhtimise oskused, mida on vaja juhtida ja teostada tarkvaraarenduse projekte.

MSE programm on veidi erinevad traditsiooniliste magistriprogrammi in Computer Science. Ta on spetsialiseerunud tarkvaratehnika teooria ja praktika. See sisaldab piiratud hulga rakendusi nagu andmebaasid ja arvutivõrgud.

Lõpetajad koos MSE kraadi on valmis:

kavandada ja analüüsida tarkvara süsteemid efektiivselt läbi kvaliteedi tagamise olla projektijuhte valmistada maksumuse prognoosi ja teostatavuse analüüsi tarkvara projektid läbi katsetamise ja kontrollimise ... [-]
Ameerika Ühendriigid La Crosse
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles