Filter
Magistrikraadid
Mehhiko Jalisco Guadalajara Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Guadalajara. Leia parimad Tehnoloogiauuringud magistriõppe võimalused Guadalajara

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Inseneriteaduste valdkonnas kasutatakse matemaatikat, reaalteadusi ja loomingulisust ning tulemuseks on leiutised, mis parandavad väga erinevate inimeste ning spetsialistide igapäevaelu kvaliteeti.

Mehhiko on üks populaarsemaid turistide riikides planeedil. Riigil on nii troopilistes ja parasvöötme andes õpilastele parim aeg siin. Kui soovid õppida oma kursuse riikliku autonoomse ülikooli Mexico, siis on see hiilgav elu palju meelelahutust riigis samuti.

Guadalajara linn on suuruselt teine ​​Mehhiko kõige asustatud linn. Ta on alati olnud kesklinnas ligi õppijate ja õpetajate tõttu kuulsaim ülikool asutati siin juba 1791 (University of Guadalajara). See ülikool oli ka kohal seas top 5 ülikoolide kogu Mehhikos.

Tehnoloogiauuringud magistriõpe Guadalajara. Otsi Tehnoloogiauuringud magistriõppe programme Guadalajara ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Guadalajara

Kraadid
Asukoht
Mehhiko
Jalisco
Guadalajara
Õppe tüüp
Tempo
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Universidad Autónoma de Guadalajara

Tugevdada valdkonnas tootmine töötlemise ettevõtted, optimeerides tootmise süsteeme, arvestades seda iga elemendi, mis on osa tootmisahelas. Kanna tehnikaid ja vahendeid ... [+]

Uuring Master Manufacturing Systems UAG

programmi eesmärk

Tugevdada valdkonnas tootmine töötlemise ettevõtted, optimeerides tootmise süsteeme, arvestades seda iga elemendi, mis on osa tootmisahelas.

Kanna tehnikaid ja vahendeid kvaliteedi ja tootlikkuse mis viivad täiuseotsingut.

Edendada teadus sellistes valdkondades nagu projekteerimine ja protsessi optimeerimine, disain ja uute toodete ja integratsiooni tootmise süsteeme.

konkurentsieelised

Võttes juhtival lähenemine disain, arendamine ja rakendamine tootmise süsteeme. Võttes teaduskonna iseloomustanud oma ala, kõrge akadeemilise kutsumus ja rahvusvahelise tunnustuse.

Võttes uuendatud simuleerimise süsteemi protsesse.... [-]

Mehhiko Guadalajara
Juuli 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles