Filter
Magistrikraadid
Mehhiko Querétaro Querétaro Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Querétaro. Leia parimad Tehnoloogiauuringud magistriõppe võimalused Querétaro

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Uue masinate, rajatiste ja muude asjade loomise ja hooldamise protsessis kasutatakse matemaatikat ning ka sotsiaalseid, majandusalaseid ja teaduslikke teadmisi ning see valdkond on tuntud kui inseneriteadus. Inseneriteadusel on palju alamkategooriaid, kus tegeletakse kõigega alates keskkonnast kuni elektrini.  

Mehhiko, ametlikult Mehhiko Ühendriikide, on föderaalne konstitutsiooniline vabariik Põhja-Ameerikas. Töö võib nõuda tööviisa, mis on raske saada, kui tahad lihtsalt vabakutseline lühikest aega. Enamik valitsuse rahastatud ülikoolide linnapea linna (riigi pealinnas) on lühikesed kursused ajalugu, gastronoomia ja kultuurilise teemasid, enamik neist on peaaegu tasuta.

Tehnoloogiauuringud magistriõpe Querétaro. Otsi Tehnoloogiauuringud magistriõppe programme Querétaro ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Querétaro

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
A-STATE Queretaro

... [+]

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Querétaro. interdistsiplinaarne õppekava [-]
Mehhiko Santiago de Querétaro
Juuli 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles