Filter
Magistrikraadid
Mehhiko Querétaro Santiago de Querétaro Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Santiago de Querétaro. Leia parimad Tehnoloogiauuringud magistriõppe võimalused Santiago de Querétaro

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Inseneriteadus on masinate, struktuuride, tööriistade ning muude igapäevaselt kasutusolevate asjade disainimise, leiutamise ehitamise ja hooldamise kunst. Tööd tehakse kombineerides empiirilisi teadmisi, matemaatikat ning globaalset teadlikkust.  

Mehhiko on üks populaarsemaid turistide riikides planeedil. Riigil on nii troopilistes ja parasvöötme andes õpilastele parim aeg siin. Kui soovid õppida oma kursuse riikliku autonoomse ülikooli Mexico, siis on see hiilgav elu palju meelelahutust riigis samuti.

Asub südames Mehhiko, Queretaro on pealinnas riigi Santiago de Queretaro. Linn on reastatud top haridussektoris. Õpilased saavad registreeruda end keelekursustel, ajalugu ja meditsiini valdkonnas.

Tehnoloogiauuringud magistriõpe Santiago de Querétaro. Otsi Tehnoloogiauuringud magistriõppe programme Santiago de Querétaro ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Santiago de Querétaro

Kraadid
Asukoht
Mehhiko
Querétaro
Santiago de Querétaro
Õppe tüüp
Tempo
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
A-STATE Queretaro

... [+]

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Santiago de Querétaro. interdistsiplinaarne õppekava [-]
Mehhiko Santiago de Querétaro
Juuli 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles