Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Bordeaux Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Bordeaux. Leia parimad Tehnoloogiauuringud magistriõppe võimalused Bordeaux

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Inseneriteadus on masinate, struktuuride, tööriistade ning muude igapäevaselt kasutusolevate asjade disainimise, leiutamise ehitamise ja hooldamise kunst. Tööd tehakse kombineerides empiirilisi teadmisi, matemaatikat ning globaalset teadlikkust.  

Prantsusmaa pakub suurepärase kõrgharidussüsteemi mitte ainult oma kodanike, vaid ka välismaalased. Riik 's dünaamiline kultuuri meelitab välisüliõpilaste ja kes on huvitatud jälitavad rahvusvahelise kursused. Prantsusmaa on traditsioon teadusliku ja tehnoloogilise innovatsiooni. See tagab, et teadlased täielikult kasutada oma loovust.

Olles pealinna Prantsusmaa, Bordeaux linn on koduks üle 200.000 elanikke. See on koduks suurte veinitööstus ja vein mess maailmas. Bordeaux on koduks ka Bordeaux 'ülikoolis.

Tehnoloogiauuringud magistriõpe Bordeaux. Otsi Tehnoloogiauuringud magistriõppe programme Bordeaux ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Bordeaux

University of Bordeaux

See rahvusvaheline magistriprogramm pakub kõrgetasemelist, interdistsiplinaarset akadeemilist programmi, mis keskendub toorainete väärtusahelale, pöörates erilist tähelep ... [+]

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Bordeaux. Programmi infolehtAkadeemiline koostöö:Prantsusmaa: University of Bordeaux (UBx)Belgia: Liege Ülikool (ULG)Saksamaa: Darmstadti tehnikaülikool (TU Darmstadt)Hispaania: Madriidi tehnikaülikool (UPM)Tööstuspartnerid:Prantsusmaa: ArkemaBelgia: ArcelorMittalSaksamaa: VeoliaTeadus- ja tehnoloogiaorganisatsiooni partnerid:Prantsusmaa: CEA, Prantsusmaa alternatiivenergia ja aatomienergia komisjonBelgia: CRM grupp (Centre de Recherches Métallurgiques)Saksamaa: Fraunhoferi ühingHispaania: Hispaania riiklik teadusnõukogu (CSIC); TecnaliaVastuvõtutingimused: Hakake bakalaureuse kraadi tehnika või keskkonnateaduste alal arenenud teadmised keemia (vähemalt 3 aastat õpinguid / 180 ECTS) või bakalaureuse kraadi keemia, füüsikaline keemia, materjalide (või aine) Sciences.Programmi kestus: 2 aastat (120 ECTS).Keelenõuded: See magistriõpe õpetatakse täielikult inglise keeles. Õpilased peavad olema inglise keele hea tasemega (B2F vastavalt CEFR-ile).Tase: keemia magistriõpe (spetsialiseerumine kõrgtehnoloogiliste ainete innovatiivsele ringlussevõtule).Õppemaksud:1000 eurot aastas ELi ja kolmandate riikide üliõpilasteleStipendiumid:AMIR üliõpilased: 1700 eurot mobiilsustoetus (700 eurot M1 kohta, 1000 eurot M2 kohta)University of Bordeaux toetab põhitunnet (750 eurot kuus ühe õpilase kohta M2-s ja 750-eurose reisipreemiaga kolmandate riikide üliõpilastele)Täiendavad stipendiumid liikuvuse perioodiks: Eiffeli stipendiumid (rahvusvahelistele üliõpilastele, mis hõlmavad täispikk aastat Bordeauxis), Erasmuse programmi stipendium vähemalt 220 € kuus (saadaval kõigile AMIRi magistriõppe üliõpilastele maksimaalselt 12 kuud).Märkus: stiimuleid pakutakse tööstusharudele, kes pakuvad kvaliteetset praktikat (magistritöö). See näitab stipendiume vähemalt 500 eurot kuus ühe õpilase kohta.Programmi ülevaade... [-]
Prantsusmaa Bordeaux Pessac Talence
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EIT RawMaterials Academy - AMIR

EIT-märgisega programmina integreerib AMIR Master oma õppekavasse ettevõtluse ja innovatsiooni kõrgetasemelise koolituse, andes õpilastele oskused, mida nad vajavad, et s ... [+]

Väljakutse

Materjalid on moodsa globaalse majanduse aluseks ja on olulised üleminekuks rohelisele ringmajandusele, mis eraldab vähem CO2. Nende materjalide 25 materjali on EL määratlenud kriitiliseks, mis tähendab, et nad ühendavad suure tähtsusega ELi majanduse ja nende varustamisega seotud suure riskiga. Teadaolevate esmaste toormaterjalide kättesaadavus on muutunud keerulisemaks, samal ajal kui tööstusjäätmete ja kasutuselt kõrvaldatud toodete kogused kasvavad kiiresti. Need jäätmevood sisaldavad sekundaarset toorainet, millest paljud on kriitilised ja mida on võimalik taaskasutada, mitmekesistada tarneid ja aidata kaasa materjalide nõudluse kasvule.

Suureneva heaoluga kasvava ülemaailmse elanikkonna toorainevarustuse tugevdamiseks võib suureneda ringlussevõtu määr. Selleks toimuvad nõudluse all kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on arenenud tehnilised teadmised ringlussevõtu kohta, arusaam kogu tooraine väärtusahelast ja oskustest, mis on vajalikud teadmiste muutmiseks lahendusteks ja äritegevuseks. AMIR Master programm loodi selleks, et täita seda vajadust, õpetades tulevasi rahvusvahelisi spetsialiste, kes arendavad uusi materjale ringlussevõtu võimalusi.... [-]

Prantsusmaa Bordeaux
September 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IDRAC Business School

Programmi eesmärk on omandada oluline oskusteave, mis tagab ettevõtte ärilise arengu ja haldab jõulist müügipersonali. ... [+]

Pedagoogika oma oskuste omandamise teenistusesOskuste plokid

Spetsialiseerunud MBA programmid on korraldatud ümber oskuste plokid pühendatud peamised erialad juhtimise ja majandusasjades.

Kursuste moodulid on korraldatud vastavalt pedagoogilisele progresseerumisele, mis on määratletud omandamise oskuste eesmärkidest.

Arendada turundus- ja turundusstrateegiat

Määratlege ettevõtte positsioneerimine, võimalike turgude kindlakstegemine, ettevõtte tulemuste hindamine ja äritegevuse eesmärkide kindlaksmääramine.

Rakendada ja hallata müügi- ja turundusstrateegiat

Ehitada ja viia läbi kaubanduspoliitikat, arendada kaubanduslikke tegevuskavasid, hinnata strateegia finantsmõju.... [-]

Prantsusmaa Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Rohkem
September 2019
Prantsuse
Päevane õpe
8 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles