Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Orléans Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Orléans. Leia parimad Tehnoloogiauuringud magistriõppe võimalused Orléans

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Inimeste poolt valmistatud asju nagu tööriistu, rajatisi ning masinaid täiendatakse suuresti tänu insenerivaldkonna spetsialistidele. Need inimesed ühendavad loovuse matemaatikaga ning globaalsete teadmisega, mille tulemuseks on innovatsioonid.  

Prantsusmaa, ametlikult Prantsuse Vabariik, on ühtne semi-presidendivalimiste vabariik asub peamiselt Lääne-Euroopas, mitu ülemeremaade ja-territooriumite.

Orléans asub keskuse piirkonnas Prantsusmaal. See on koht Loiret osakonda. Linnas on üle 100000 elaniku. See on koduks Ülikooli Orléans asub La Source ala lõunaosas linn.

Tehnoloogiauuringud magistriõpe Orléans. Otsi Tehnoloogiauuringud magistriõppe programme Orléans ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tehnoloogiauuringud, Orléans

Kraadid
Asukoht
Prantsusmaa
Orléans
Õppe tüüp
Tempo
The Polytech Orléans engineering faculty

Colt Orléans ja ISAT on avanud oma co-akrediteeritud "Master in Automotive Engineering säästva mobiilsuse" 2010. aasta septembris kapten on akrediteeritud Prant ... [+]

Colt Orléans ja ISAT on avanud oma co-akrediteeritud "Master in Automotive Engineering säästva mobiilsuse" 2010. aasta septembris kapten on akrediteeritud Prantsuse ministeeriumi teaduse ja hariduse 5 aastat september 2017.

Eesmärgid

See kaheaastane magister (3 semestrit

Keskkond

Polytech Orléans

Asub suur ja avatud ülikooli, Colt Orléans on inseneri teaduskonna ja Kool, mis pakub laia valikut kursusi ja kraadiõppe tasandil valdkondades tehnika ja tehnoloogia. Polytech Orléans on tunnustanud autotööstusega seotud teemasid, nagu uued mootorikontseptsioonid, energiahaldus, mootori juhtimine ja väline aerodünaamika partnerluses juhtivate autotootjate ja tarnijatega.... [-]

Prantsusmaa Orléans
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles