$close

Filtrid

Kuva tulemused

Magistriõpe Tehnoloogiauuringud Siegen. Leia parimad Tehnoloogiauuringud magistriõppe võimalused Siegen

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.Laias laastus on inseneriteaduse valdkonnas ühendatud empiirilised tõendid, matemaatika ning teadmised globaalsete süsteemide kohta. Neid kasuta… Loe edasi

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Laias laastus on inseneriteaduse valdkonnas ühendatud empiirilised tõendid, matemaatika ning teadmised globaalsete süsteemide kohta. Neid kasutatakse et luua ja hooldada kõike alates rajatistest kuni kogu protsessi eraldi detailideni. Kuid on olemas ka mitmeid spetsiifilisi erialasid.  

Saksamaa on suurepärane sihtkoht rahvusvahelistele scholarsand on kõrge kvaliteediga kõrgharidussüsteemi. Selle väärtus haridustase on paranenud Saksamaa 's tugevat majandust. Välisüliõpilased nautida suurepärast elatustaset turvaline ümbrus. Berliinis on kapitali.

Leitud linnaosa Siegen-Wittgenstein, on linna Siegen, mis on koduks rohkem kui 100.000 elanikke. Mitme kooli piires, see on suur hariduskeskus hosting Ülikooli Siegen peakorteris.

Tehnoloogiauuringud magistriõpe Siegen. Otsi Tehnoloogiauuringud magistriõppe programme Siegen ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Näita vähem
Loe lisateavet riigis Saksamaal õppimise kohta
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
  • Populaarsed Viimatised pealkiri
  • Populaarsed
  • Viimatised
  • pealkiri
Universitat Siegen
Siegen, Saksamaa

Magistriprogrammi alguses on neljast suurest moodulist koosnev blokk, millega süvendatakse matemaatilisi ja insenertehnilisi aluseid. Nende moodulite eesmärk on viia erineva s ... +

Magistriprogrammi alguses on neljast suurest moodulist koosnev blokk, millega süvendatakse matemaatilisi ja insenertehnilisi aluseid. Nende moodulite eesmärk on viia erineva sisseastumiskvalifikatsiooniga õpilased ühtlasele teadmistetasemele. Õpilased seavad oma magistriprogrammis oma prioriteedid: sõltuvalt oma kalduvusest ja huvist valivad nad ulatusliku kataloogi alt rakendustehnika. Eksperimentaalsed ja programmeerimise tehnilised laborid väikestes rühmades aitavad kaasa saadud teadmiste süvendamisele ja täiendamisele. Õpilased arendavad oma oskusi terviklike moodulitega: Moodul P4 "Ergonoomika" loob seose inseneriteaduse ja ergonoomiliste teadmiste vahel (liides "inimene-masin"). Valikmoodul W8 võimaldab süvendatult õppida võõrkeelt (inglise, prantsuse või hispaania keeles) ja parandab seeläbi rahvusvahelist perspektiivi. Lisaks omandatakse äriteadmised. Kohustuslik kuuenädalane tööstuspraktika loob võimalused omandatud teoreetiliste teadmiste rakendamiseks praktilistes küsimustes ja teadusliku töötlemise jaoks mõningate praktiliste küsimuste tundmaõppimiseks. Lõppmagistritööga tõestavad üliõpilased lõpuks, et saavad teaduslike meetodite abil iseseisvalt töötada teadusliku küsimuse või tüüpilise tööülesande kallal ja tulemusi asjakohaselt esitada. -
Magister
Saksa
okt 2021
Ülikool