Filter
Magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Tehnoloogiapoliitika Euroopas siin!

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Tehnoloogia programm on mõeldud õpetada õpilastele oskusi, mida nad vajavad töötamiseks administraatorid, poliitikud, või juhid uusi tehnoloogiaid. Teemad võivad sisaldada eeskirjade jõustamist, eeskirjade koostamise või juhtimise parimaid tavasid.

Euroopas on suuruselt kuues kontinent ja hõlmab 47 riigis ja assortii sõltuvused, saartel ja territooriumid. Ta piirneb Vahemere lõuna, Aasia itta ja Atlandi ookeanist läänes.

Tehnoloogiapoliitika Euroopas. Saad kõik Tehnoloogiapoliitika info ja kooliga Euroopas otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Tehnoloogiapoliitika, Euroopa

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Selle magistriõppe eesmärk on koolitada esimese põlvkonna tehnoloogilisi juriste, kellel on tõelised teadmised ja kogemused, mis võimaldavad neil suhelda selles digitaals ... [+]

Tehnoloogiapoliitika Euroopa.

On jõudnud aeg, et õigusvaldkond mängiks oma osa digitaalses revolutsioonis ja see Meister aitab teil seda teha.

Tänu põhjalikele teadmistele iga tehnoloogia kohta nii õiguslikust kui ka tehnilisest vaatenurgast, mis on omandatud programmi lõpus, on advokaadil kõik vajalikud vahendid, et mõista tänapäeva ja homme maailma ning seisab silmitsi uue õigusliku olukordades, kus on usaldus, arusaam ja ärinägemus, et ainult kõige kvalifitseeritud ja kvalifitseeritud spetsialistid, kes on koolitatud kõigis neis tehnoloogiates.

Selle magistriõppe eesmärk on koolitada esimese põlvkonna tehnoloogilisi juriste, kellel on tõelised teadmised ja kogemused, mis võimaldavad neil suhelda selles digitaalses keskkonnas kindluse, usalduse ja mõistmisega.... [-]

Hispaania Madrid
Oktoober 2019
Hispaania
Päevane õpe
350 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles