Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Tootmise juhtimine siin!

Saamine Master of Science kraadiga võib olla suurepärane võimalus lõpetajatele tungida kõrge taseme ametikohtadele edukas tööstusharudes nagu tootmine. Selleks, teenivad oma Master Manufacturing Leadership saab jagada neid oskusi oluline edukaks juhtimiseks organisatsiooni 's tootmise protseduurid.

Mis on Master Manufacturing Leadership? See õppevaldkonnas, kus ühendatakse peamised töötleva mõistete kaudu äri ja inseneri kursused. Praktiline probleeme, näiteks tarneahela juhtimise ja tegevuse, tuleb rõhutada, et lisaks kursuste keskendunud tootmisprotsessi üle maailma. Õpilased ka nõustatakse otsuste tegemise taktika ja õpivad, kuidas rakendada neid meetodeid, et reaalse maailma probleeme.

Õpilased tegelevad selle õpingud on ootamas mitmeid eeliseid läbimisel.Üleilmsest perspektiivist poolt pakutava nagu kursuste võimaldab lõpetanutel leida sobivat tööd peaaegu kõikjal maailmas. Lisaks neile, kellel on tootmise juhtimise kraadi võib ihalda paljude organisatsioonide tõttu kõrget kvalifikatsiooni, mida pakub näiteks arenenud kursused.

Niipalju kui kulu on mures, õppemaks võib suuresti varieeruda. Pikkus programm võib olla tegur kogumaksumus, samuti kolledži osalenud. See 's miks ta ' s oluline iga õpilase jaoks, et teha kindlaks, kas koolis on hea mängu kohta enne otsuse tegemist.

Kui tegemist karjääri lõpetajate Master Manufacturing Leadership on ootamas palju täisväärtuslik ja tulus võimalusi tootmise valdkonnas. Neile keskendudes juhtimisega seotud aspektide tootmine, seisukohti nagu tootmine ja koordinaator võib olla suurepärane mäng.Muud võimalused sisaldavad tootmine insener, kus spetsialistid peavad pidama tarneahelate liigub, ja aidata tõrkeid küsimusi mööda teed. Tänu ulatuslikud kursuste nende programmide lõpetajate võib leida tööd palju kõrge profiiliga ettevõtted otsima parimat võimalikku kandidaati.

Neile on raske otsustada osalema klasside regulaarselt e-õppe võib olla suurepärane võimalus. See kehtib eriti üliõpilased, kes elavad kaugemates piirkondades, või neile, kes soovivad laiendada oma hariduse, kui juba säilitades täiskohaga töö. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Tootmise juhtimine

University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Master of Engineering Leadership (MEL) Advanced Materials Manufacturing on mõeldud inseneridele, kes soovivad edendada oma karjääri autotööstuses, kosmosesse ja tootmisse ... [+]

* Kandideerimissüsteem avatakse 1. jaanuaril 2020.

Master of Engineering Leadership (MEL) Advanced Materials Manufacturing on mõeldud inseneridele, kes soovivad edendada oma karjääri autotööstuses, kosmosesse ja tootmissektorites.

Täiustatud simulatsioonitööriistad on programmi lahutamatu osa ja võite omandada fundamentaalsed teadmised viimaste komposiitide, kergete sulamite ja arenenud kõrgtugevast terasest, mida praegu kasutatakse ja planeeritakse tulevikus. Koos juhtimiskoolitustega, et suurendada äriringkondade ja suhtlemisoskusi, on teil võimalus välja töötada uuenduslikke lahendusi, hallata meeskondi ja otseprojekte.

Viimase kümne aasta jooksul on saanud selgeks, et ettevõtted peavad oma arenenud tootmisvõimalusi uuesti leidma, et nad jääksid ülemaailmselt konkurentsivõimeliseks. Tehnoloogiliste oskuste ja asjatundlikkusega inseneride jaoks on kasvav vajadus selliste järgmise põlvkonna tootmislahenduste uurimiseks, arendamiseks, katsetamiseks ja optimeerimiseks. See on kiiresti arenev valdkond ja ettevõtetel on raske leida insenere, kellel on valdkonnaga seotud valdkondadevahelised tehnilised teadmised uuenduslike lahenduste väljatöötamiseks.... [-]

Kanada Vancouver
Veebruar 2021
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles