Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Transpordidisain siin!

Tavaliselt bakalaureusekraadi järelmeetmena annab magistriõppe programm õpilastele täiendõppe võimaluse. Sõltuvalt programmist lõpetavad õpilased oma kraadi tavaliselt ühe kuni kahe aasta jooksul täistööajaga osavõtul.

Mis on magistriõpe transpordi disainis? Veebipõhine disain kombineerib ennekõike põnevat maailma disaini ja kõrge oktaanarvuga transpordi maailma, koolitab õpilasi praktiliste ja uuenduslike disainilahenduste loomiseks maailma transiiditehnoloogiate jaoks. Õpilased saavad õppida, kuidas liikuda transpordivaldkonna uusimate sotsiaalsete suundumuste kaudu, pakkudes oma loovust praktiliseks praktiliseks tööks uuringute, modelleerimise ja valdkonna põhiprintsiipidega. Sageli on transpordidisaini magistriõppes internatuuri osa, kus õpilased töötavad reaalmaailma projektides ja saavad kriitilise karjäärivõimaluse.

Transpordispetsialistide õpilased saavad õppida, kuidas luua praktilisi ja elegantseid töömudelit paberil ja digitaalsel kujul. Samuti võivad nad saada pädevateks autotööstuse disainiuuringuteks ja omandada võime innovatsiooni suurendamiseks ettevõtte eesmärkide saavutamiseks. Need oskused aitavad õpilastel eralduda rahvahulgast ja loovad end valdkonna eksperdidena.

Ülikooli asukoht, üliõpilaste registreerimine ja programmi eripära võivad kõik mõjutada magistrikraadi maksumust. Õpilased peaksid enne vastuvõtmist võtma ühendust soovitud kooli finantsplaneerimise bürooga, et tagada programm sobib nii õppe- kui ka eelarvevajadustega.

Transpordiprojekti lõpetanutele on palju võimalusi. Õpilased võivad hõivata positsioone suuremates autotööstuse ettevõtetes, disainifirmades, avaliku julgeoleku organisatsioonides ja lennundusettevõtetes. Selles astmes üksikisikute erialaseks karjääriks on interjööriautode disainer, disainikonsultant, linnaplaneerija, seadmete projekteerija ja transpordi projekteerimise insener. Kuigi enamus selle valdkonna inimesi töötab autotööstuses, on mitmed neist leidnud edu ka kaubandus- ja inseneribüroos.

Jäta võistlus maastike magistriõppe ülikoolide üle kogu maailma transpordi disaini meister. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Transpordidisain

EURECOM

Post-magistrikraad ITS-i kommunikatsioonis pakub vajalikke teadmisi, mida insenerid ja juhid vajavad ühendatud autode / ühendatud liikuvuse rakenduste loomiseks, et täiel ... [+]

Post-magistrikraad ITS-i kommunikatsioonis pakub vajalikke teadmisi, mida insenerid ja juhid vajavad ühendatud autode / ühendatud liikuvuse rakenduste loomiseks, et täielikult täheldada liikluskommunikatsioonisektori uuendusi ja ainulaadseid võimalusi.

Kontekst - ühendatud autod ja intelligentsed transpordisüsteemid

Intelligentsed transpordisüsteemid (ITS) lubavad olla üks kõige dünaamilisemaid ja uuenduslikumaid spetsialiseerumissuunda, mille eeldatav tööstuslik ja majanduskasv on suur järgmisel kümnendil. Intelligentsete transpordisüsteemide eesmärk on lisada info- ja kommunikatsioonitehnoloogia transpordi infrastruktuuridele ja sõidukitele, et võimaldada riigiasutustel ja transpordiettevõtetel parandada:... [-]

Prantsusmaa Biot
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IED – Istituto Europeo di Design Torino

väljaanne - Transpordisaini magistrikursus pakub inimestele suurt sõprust autodele võimalust tugevalt kaasata autodisaini tehnikaid. See võtab üliõpilasi disainimaailma ... [+]

See inglise keele kursus.

17. väljaanne - Transpordisaini magistrikursus pakub inimestele suurt sõprust autodele võimalust tugevalt kaasata autodisaini tehnikaid. See võtab üliõpilasi disainimaailma südames, muutes nad uudse mõtlemise ja selle kohta, kuidas läheneda, arendada ja lõplikult kujundada autode välimust ja auto sisust.

Torino on sellel kursusel ideaalne linn, sest see on maailma auto disaini pealinn ja see oli Itaalias kõige olulisemate disainimajate ja autotootjate sünnikoht. Linn pakub võimalust saada autodisainerite kogu võrgustik IED-iga, jagades oma võimeid meie õpilastega klasside, loengute, töötubade või noorte talentide värbamiseks.

Meister keskendub oma lähenemisele reaalse töökogemuse simuleerimisel. Eesmärk on esitada õpilaste poolt kujundatud ja kujundatud täispikk mudel. Seejärel esitatakse see Genfi rahvusvahelisel motoshow'il, mis on maailma kõige olulisem autode disaini väljapanek.... [-]

Itaalia Turin
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Maranello Design Academy

Kursuse eesmärgiks on spordiautode disaini tuleviku väljatöötamine praeguste disainisuundumuste analüüsimise ja filosoofilise mõtlemise kaudu, mis puudutab sügavat muutus ... [+]

Kursus

Kursuse eesmärgiks on spordiautode disaini tuleviku väljatöötamine praeguste disainisuundumuste analüüsimise ja filosoofilise mõtlemise kaudu, mis puudutab sügavat muutust, mida "auto toode" käimas on.

Uute ja uuenduslike energiaallikate kättesaadavus päikese ja vesiniku vahelisel ajal loob mitte ainult uusi masinaid, vaid ka transpordi paradigma radikaalset muutust. Spordiautode esteetika ja kasutamine läbib täieliku mõtlemise ja vajab uut visiooni.

Kursuse eesmärk on luua tuleviku sportautodele uus disainiklass, mis võimaldab spordi olulisust ja selle seost inimesega seostada semiootilise analüüsiga. Ferrari ja Lamborghini muuseumides on võimalik spordiautode tähtsust põhjalikult uurida selles kontekstis, kus nad esimest korda loodi.... [-]

Itaalia Maranello
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

Itaalias esmakordselt Itaalias "Car Body Architecture" IAAD osakond avas 1978. aastal Torinos. Alates 2008. aastast on ta Andrea Pininfarina mälestuseks. ... [+]

Itaalias esmakordselt Itaalias "Car Body Architecture" IAAD osakond avas 1978. aastal Torinos. Alates 2008. aastast on ta Andrea Pininfarina mälestuseks.

Transpordispetsialistika eriala tegeleb peamiste transpordivahendite uurimisega, keskendudes liikuvussüsteemidele ja keskkonnasäästlikkusele.

Turin on vaieldamatu maailma autotööstuse disaini peaminister ja üks rahvusvahelise autotööstuse tippkeskustest: suur Itaalia tootmine Fiat, Lancia, Alfa Romeo ja Ferrari, Giugiaro ja Pininfarina, Bertone disain, Centro autotööstuse uuendused Ricerche Fiat, DEA, Comau ja Rambaudi robottehnoloogiad, hapniku uuendamine (elektriline alternatiivne mobiilsus), rääkimata tohutu satelliittegevusest, mis ei teeni mitte ainult Fiatit, vaid ka peaaegu kõiki peamisi autotootjaid Euroopas ja maailmas. Selle kinnituseks kinnitavad ka Hiina disainiettevõtted, et nad valivad Turin Euroopa kohtadeks. Tänu sellele olulisele tarneahelasse on IAAD transpordi projekteerimise osakond kaasatud nii avalike kui erasektori oluliste partnerfirmade hulka, mis aitavad kaasa uurimisprojektide aktiveerimisele, erikursustele, töötubadele ja seminaridele, ettevõtete külastustele, haridusaladele ja praktikale.... [-]

Itaalia Turin
Võta kooliga ühendust
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles