Filter
Magistrikraadid
Itaalia Rimini Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Turism ja hotellindus Rimini. Leia parimad Turism ja hotellindus magistriõppe võimalused Rimini

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Itaalia, ametlikult Itaalia Vabariik, on ühtne parlamentaarne vabariik Euroopa Liidus, mis asub Lõuna-Euroopas. Põhja, see piirneb Prantsusmaa, Šveits, Austria ja Sloveenia mööda Alpides.

Üks ilusamaid linnu Itaalia - Rimini on kuulus oma itaalia traditsioonid koos rikkaliku kultuuri. See muudab ideaalne koht teha head karjääri ja saada kvaliteetset haridust. See on iseloomulik haridusasutuste nagu Bologna Ülikool.

Turism ja hotellindus magistriõpe Rimini. Otsi Turism ja hotellindus magistriõppe programme Rimini ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Turism ja hotellindus, Rimini

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Bologna

Kursus "Ilu kultuuri: sport, tervis ja turism" on professionaalne magistri kraad, mis valmistab ette professionaalid, kes on võimelised planeerima, edendama ja juhtima ür ... [+]

Kursus "Ilu kultuuri: sport, tervis ja turism" on professionaalne magistri kraad, mis valmistab ette professionaalid, kes on võimelised planeerima, edendama ja juhtima üritusi ja tegevusi tervisekultuuri ning inimese füüsilise ja vaimse heaolu valdkondades. Alates spordist kuni turismini, tervisest kuni kultuuri, õpib kraadiõpetaja analüüsima territooriumi elukvaliteedi vajadusi ja potentsiaali. Nad saavad luua integreeritud ja jätkusuutlikke "süsteemiprojekte", edendades koostööd avalike asutuste ja eraettevõtete, ettevõtete vahel.

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammisÕppige planeerima tegevusi optimaalseks psühhos füüsiliseks heaoluksAvastage spordi- ja sporditurismi kultuuriline ja hariduspotentsiaalSattuda rahvusvaheliselt mitmekesisele sarnaste vaimsete kolleegide rühmaleValige tervise edendamise orientatsioon, mis on kooskõlas teie huvidegaSaavutada uus elukvaliteedi tõstmisel keskendunud professionaalsusVastuvõtutingimused... [-]
Itaalia Rimini
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bologna

Programm valmistab ette juhid ja spetsialistid, kes suudavad lahendada kaasaegse turismi globaalsete väljakutsetega: samal ajal on see majanduskasvu mootor, säästva areng ... [+]

Programm valmistab ette juhid ja spetsialistid, kes suudavad lahendada kaasaegse turismi globaalsete väljakutsetega: samal ajal on see majanduskasvu mootor, säästva arengu peamine mängija ja kultuuripärandi edendaja. Lõpetamisel annab see turismimäär õpilastele võimaluse jätkata karjääri järgmistes sektorites: majutus- ja toitlustusteenused, rahvusvahelised reisi- ja turismiorganisatsioonid, külastusbürood ja -kokkulepped, turismi arendusagentuurid, puhkeettevõtted, kruiisilaevad, kuurortid, teemapargid, lennuettevõtjad.

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammisMultikultuurilise keskkonna jaoks: õpilased tulevad igast kontinendist!Oskuste arendamiseks arendab see turismiturgude ja -ettevõtete dünaamika analüüsimistSelle õpetamise kvaliteedi turism, sertifitseeritud UNWTO-TedqualAsukoha jaoks: üks kõige põnevam ja tuntum turismisihtkoht EuroopasProaktiivse õpetamise lähenemisviis, kriitilise mõtlemise stimuleerimineVastuvõtutingimused... [-]
Itaalia Rimini
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles